Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili gdyby ktoś kto nie mieszka z wami a tylko nocowal u współlokatorów (matka jednego z nich, pijana swoją drogą) próbowała was wywalić z łazienki podczas mycia? Wiecie co od wiesniary usłyszałem? ze nie słyszy żeby woda leciała wiec czy się myje na sucho raz w tygodniu pewnie haha. po prostu po kobiecie w takim wieku takiego poziomu się nie spodziewałem. Ale czego oczekiwać po ludziach którzy łoją wóde drugi dzień z rzędu z córką i jej fagasem.

No cóż chyba zaproponuje im podzielenie rachunku z tego miesiąca również na ich matkę i jej koleżanki skoro rosci sobie robią do łazienki w taki sposób. A dodam że słowem nie usłyszałem czy dwie osoby mogą nocować na weekend.

I to wszystko jeszcze w sesji ( ) tak to jest jak się ma lokatorów patoli, na szczęście już niedługo. Szkoda tylko że cała ta sytuacja sprawiła ze c-----e spałem, bo mi to jakoś zbilo ze obca osoba może być tak chamska, do teraz mam "nerwa".

Co robić mireczki? Mówić im coś co o tym myślę? Ma to sens biorąc pod uwagę ze to ostatnie dni mieszkania z nimi?

#studbaza #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: łatwo powiedzieć, wczoraj miałem orzygane drzwi łącznie z klamka, wyszli na cały dzień i posprzatali dopiero jak im powiedziałem o tym ( ) o tym akurat właścicielowi powiedziałem od razu bo to juz była przesada. A teraz te chamskie odzywki ich matki. No wkurzyłem się, chociaż wolałbym mieć wywalone...ech
  • Odpowiedz
  • 0
@Wirtuoz: Boże ja nawet jak bym był kloszardem to bym trzymał poziom. Skąd się biorą takie zachowania? Jak z tym walczyć? Mnie w-------ą nawet kibice na polu co się drą po 22:00 a co dopiero coś takiego we własnym lokum z bydłem.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: rzecz w tym ze to ostanie dni razie bo mnie w wakacje nie będzie a oni maja umowę do sierpnia i potem będą wywaleni.. W sumie ostanie dni razie i dlatego dają ostateczny pokaz jakimi są ludźmi
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj:
@TomgTp:
@Bonetti:

Ona studentka psychologii pracująca w kfc on jakoś pracownik fizyczny za najniższą bez perspektyw (tez po psychologii xddd) codziennie polskie kabarety i browary cala ich rozrywka, w weekendy woda albo nic. I takie życie. Przez jakiś czas trzymali pozory ale teraz widać mają wywalone.

Czy ja jestem jakiś dziwny czy picie wody z rodzicami do porzygu to jest dno dna?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wirtuoz: patologia i tyle. Omijać g---o jak śmierdzi w twoim wypadku nie zdaje egzaminu. Osobiście chyba bym oszalał chwilę dłużej w takim towarzystwie.
  • Odpowiedz