Wpis z mikrobloga

@dude9: Fajnie by było mieć ekipę przed sezonem , nie 31 sierpnia w dniu zamknięcia mercato . O to , że Galliani coś wymyśli też jestem spokojny ( szczególnie jeśli ma faktycznie pieniądze do wydania ) byle by nie było za późno .
@Murzinio: Trochę byłem poza wypokiem i dopiero zobaczyłem wpis ;)

Najpierw się załamałem, ale jak poznałem szczegóły, to rozumiem Gallianiego. Murzynek się zabawił, wszystko ustalił, obiecał i poszedł w ostatniej chwili do merdaczy - niech ginie ;) Znajdziemy lepszego. Licytacja ponad 40 mln za tego gościa to jednak gruba przesada.

Martinez w zasadzie to samo. Nie taka znowu gwiazda, kilku równorzędnych jest na rynku.
@jamtojest: Dzisiaj jak już przeczytałem wypowiedzi Gallianiego to myślę podobnie, ale wczoraj byłem nieźle zszokowany bo tylko czekałem na oficjalne potwierdzenie tych dwóch transferów a tu coś takiego... Ciekawe kim się teraz łysy zainteresuje, już się mówi o Cavanim, mi marzy się Moutinho albo Isco. Urugwajczyk to niby fajna opcja na atak, ale ostatnio nie jest w formie, no i priorytetem powinien być kreatywny pomocnik (albo i dwóch) i porządny stoper.