Wpis z mikrobloga

#tvnplayer #skrypt #playerpl #emigracja #informatyka #javascript #pomocy
Mirki! To juz moj trzeci post w tym miesiacu, jestem bezradny. Potrzebuje odcinek #kubawojewodzki nr 160 (podobno sezon 14) z #tomaszliscwel i Aleksandra Kurzak. Player nie dziala za granica, a ja nie jestem w stanie opanowac tych skryptow, kazdy mi pisze ze "musi" dzialac, a nie dziala. Robie w firefoxie i osobno w chromie, zmieniam wszystkie ustawienia jak w instrukcji i dupa. Czy bylby ktokolwiek tak mily, dobry i uprzejmy i wrzucil mi gdzies ten odcinek? Nie moge znalezc zadnego #torrent #torrenty , nie ma na chomiku, katastrofa.
Prosze, pomozcie!
#dobryuczynek
  • 8
  • Odpowiedz
@Kell: Browar dla Ciebie, bede czekal na sygnal. Tylko jesli ze swojego konta to radze od razu pozniej usunac, bo TVN kopyrajtu nie odpuszcza, no ale pewnie wiesz co robisz i ogarniasz temat sto razy bardziej niz ja :)
  • Odpowiedz
@Kell: Hmm, nigdy nie mialem powodu sie nad tym zastanawiac, ale bardzo mnie teraz zaciekawiles, -na niepublicznym moge sobie na yt udostepniac co mi sie podoba? Powiedzmy wrzuce 1000 pelnometrazowych filmow na uzytek moich znajomych?
  • Odpowiedz
@kristweety: Niestety nie mam pojęcia, w życiu wrzuciłem chyba tylko 2 filmiki na youtube, no ale jak jest niepubliczny i linka mamy tylko my to w teorii jak TVN ma do niego dotrzeć, żeby go zgłosić (bo to chyba na takiej zasadzie działa, tak?)
  • Odpowiedz
@Kell: Dzieki kolego jeszcze raz, bardzo bardzo mi pomogłeś!! Ja już to pobrałem sobie, możesz usunąć to video. Szacuneczek masz u mnie do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz