Wpis z mikrobloga

Półtora roku razem, a powiedziała mi to jej przyjaciółka (moja bliska znajoma). Niedawno trochę się pokłóciliśmy i tak sobie z nią rozmawiałem, no i nagle wywaliła mi z takim opowiadaniem
  • Odpowiedz
@Nikic21: spróbuj się dowiedzieć od innych źródeł, bo jej psiapsióła może być zwyczajnie zazdrosna i chce coś na tym ugrać- znana #logikarozowychpaskow.
Ale jeśli znajdziesz mocne dowody na poparcie tej tezy, to oprócz zerwania z nią nie omieszkaj poinformować o jej "dokonaniach" jej rodziny, współpracowników itp.
  • Odpowiedz
nie omieszkaj poinformować o jej "dokonaniach" jej rodziny, współpracowników itp.


@Sancho_Pansa: to by było #!$%@?ństwo z jego strony, z resztą po #!$%@? miałby to robić? Puszczała się, ok nie powinni być razem i #!$%@? że to zataiła, ale tak naprawdę to jeśli zostawiła przeszłość za sobą i już tego nie robi, to przy rozstaniu nie powinien zawistnie o tym mówić wszystkim. Jeśli są razem, jest im w miarę dobrze i tylko
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: karma nie istnieje to raz, a dwa ona potencjalnie zrobiła mu stokrotnie większe świństwo niż proponowany przeze mnie rewanż. Niech ma nauczkę; przynajmniej ktoś inny nie zmarnuje sobie przy niej życia.
@Aerials: nie zdziwiłbym się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem co o tym myśleć, pogadam z nią szczerze, wolę aby ona mi to powiedziała a nie ktoś inny, mam nadzieje, że to nieprawda
  • Odpowiedz