Wpis z mikrobloga

Naturalne jest, że jeśli na horyzoncie pojawia się ktoś mądrzejszy, przystojniejszy, bardziej zaangażowany i chętny do związku, w dodatku zaiskrzy to wybiera się właśnie jego. Wtedy raczej nie patrzysz "o mój partner jest glupszy, brzydszy i mniej się stara, ale te milion lat razem zobowiązuje". Nie, te lata do niczego nie zobowiązują.

#zwiazki #niepopularnaopinia
  • 107
@Lim3: po prostu ty jesteś z tych lasek, które nie wiedzą że facet kocha mocniej niż kobieta. Traktujesz facetów przedmiotowo, jakby byli odkurzaczami- ten już mi się nie podoba to go #!$%@? i kupie nowy. Przez takie jak ty przez całe setki lat faceci schodzili na psy i robili różne głupoty. Świat bez bab byłby o wiele porządniejszy, ale na razie was trzymamy. Kiedyś już nie będziecie potrzebne
@Sancho_Pansa: mój były nie jest menelem a tyle ma zasądzone. Mur ma przyznanego, spoko, ale to jego dziecko i powinien lożyc na jego utrzymanie, trzeba pamiętać, że to nie kasy kasa na zachcianki matki tylko na potrzeby dziecka.
@Lim3: Ale taguj #hipergamia

Hypergamy doesn’t care how great a Father you are to your kids.

Hypergamy doesn’t care how you rearranged your college majors and career choice in life to better accommodate her.

Hypergamy doesn’t care how inspired or fulfilled you feel as a stay-at-home Dad.

Hypergamy doesn’t care that you moved across 4 states to be closer to your LDR.

Hypergamy doesn’t care how ‘supportive’ you’ve always been of
@Lim3: jeśli to nie troll wpis i masz takie podejście to tylko swiadczy o tym, że próbujesz sobie tłumaczyć to że jesteś z kimś kogoś nie kochasz i jesteś w związku tylko z przyzwyczajenia. Jesli się kogoś kocha to w życiu nie pomyślisz że druga połówka jest głupsza czy brzydsza od jakiegoś tam nowo poznanego faceta/laski.