Wpis z mikrobloga

Mam już dość bycia suchoklatesem. Tyle lat #!$%@?, a ja nic z tym nie zrobiłem. Publicznie oświadczam, że od jutra regularnie chodzę na siłownię.
Żeby nie zabrakło mi motywacji przysięgam, że za 4 miesiące zrobię #pokazforme a jeśli przestanę chodzić na siłownię z jakiegoś powodu, to zrobię #pokazmorde (co będzie kopalnią beki, bo jestem mocne 2/10), a później usunę konto i nie założę nowego.
Na tę chwilę mam ostrą niedowagę. Zobaczymy, co da się z tym zrobić.
#oswiadczenie #motywacja
  • 47
@dardra: Oby!
@Beto: @wilkuu2: Będzie dobrze. Na początku pewnie trudno będzie mi przyjmować więcej niż zwykle, ale z czasem się przyzwyczaję. Już od dłuższego czasu nie jem byle czego, więc nie będę miał problemu z pozbyciem się złych nawyków.
@LQQK: 176 / 66
@Fallenzgr: Chcesz się założyć?
@tentamten: źle do tego podchodzisz. Chcesz sam siebie zastraszyć, żeby zmusić się do ćwiczeń. To nie zadziała. Żeby zmienić sylwetkę trzeba zmienić styl życia. A zmiana stylu życia jest trwała tylko wtedy gdy odbywa się małymi krokami. Trzeba się po drodze wiele nauczyć... A siłownia to tylko jeden z elementów układanki. Równie ważna jest też dieta.

To tak jakbyś powiedział nagle: od jutra jestem architektem i projektuję mosty. Jak do września
@tentamten: ale tak od środka tygodnia? Zacznij od poniedziałku

W sumie to zaraz wakacje a w lato to gorąco i się nie chce, lepiej zacznij we wrześniu wtedy na następne wakacje będziesz miał formę a do tego czasu przygotujesz się psychicznie i mentalnie

@ojajebix: Zupełnie nie. Postawiłem sobie cel - zbudować normalną sylwetkę. Chciałbym to osiągnąć w niecały rok, wydaje się to względnie realne. Czy się uda? Czas pokaże. Kiedyś podobnie podszedłem do nauki angielskiego i się udało.
@dinor913: @Wirtuoz: Dzięki za wsparcie. :)
@tentamten: http://potreningu.pl/calculators/calories
Polecam Ci ten kalkulatorek, postaraj się, żeby wychodziło Ci około 2g bialka dziennie ;)
Jak zaczniesz widzieć postępy to zacznie Ci się coraz bardziej podobać dźwiganie ciężarów, poza tym poczujesz się znacznie lepiej, będziesz miał w sobie znacznie więcej energii niż zwykle :D
A jak masz kasę na suple to możesz sobie białko WPC kupić (np. http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html - ja korzystam z tego, ale ja jeszcze jestem leszczem, więc jeśli
@co_ja_tu_robie: Słabo. Przeforsowałem organizm w ostatnich trzech miesiącach zeszłego roku i od początku roku nie mogę się wyleczyć z choroby. Wracam co dwa tygodnie na siłownię tylko po to, żeby zaraz znów się rozchorować. Nie jest dobrze. :(
A ogólnie z efektów jestem zadowolony, choć waga zatrzymała się na 71 kg. Widzę potężną różnicę między połową zeszłego roku a tym, co jest dziś.
Dzięki za pamięć. Elo!