Wpis z mikrobloga

Mam już dość bycia suchoklatesem. Tyle lat #!$%@?, a ja nic z tym nie zrobiłem. Publicznie oświadczam, że od jutra regularnie chodzę na siłownię.
Żeby nie zabrakło mi motywacji przysięgam, że za 4 miesiące zrobię #pokazforme a jeśli przestanę chodzić na siłownię z jakiegoś powodu, to zrobię #pokazmorde (co będzie kopalnią beki, bo jestem mocne 2/10), a później usunę konto i nie założę nowego.
Na tę chwilę mam ostrą niedowagę. Zobaczymy, co da się z tym zrobić.
#oswiadczenie #motywacja
  • 47
@tentamten: W pierwszym etapie ćwiczenie będziesz musiał ostro zwiększyć ilość kalorii dostarczanych do organizmu bo inaczej nici z planu i spalisz resztkę mięśni w czasie wysiłku fizycznego.
@tentamten: jak teraz masz ostrą niedowagę to 5kg sam raczej nie zrobisz nawet w 4 miesiące. Idź na siłownię, ale nie na głupa, poczytaj o dietach na masę, popytaj o nie dobrego trenera/dietetyka, ew. jakiegoś ogarniętego już dzika. Wszyscy mówią, że nie chcą być koksami, ale na dobrą sylwetkę też trzeba mocno zapracować.
@tentamten: Po pierwsze zrób masę! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez diety się nie obędzie a dokładniej bez dodatniego bilansu energetycznego ale bez przesady, tak z 15 max 20%.
Edit: Zrobiłem kiedyś przez 2 tygodnie +6kg masy ale nie wiem czy dałbyś rade tyle jeść co ja wtedy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@tentamten: To jak ogarnięci trenerzy jeszcze dorzucą na początek jakąś zbilansowaną dietę to będzie dobrze. Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie diety to wal na priv.
Powodzenia
@tentamten: Powodzenia! , sam zaczynałem od suchklatesa ponad rok remu i przez ten czas dość średnio intensywną siłownią bez brania suplementów jest naprawdę niezły progres, pójdzie ci łatwo ;)
@tentamten: do zostania dzikiem przy niedowadze po trzeba i tak sporo czasu, pracy i kalorii. Nie bój się rosnąć, zawsze możesz nadmiary spalić, więc po pierwsze zwiększ masę :D.
Zaczynając ćwiczenia nie przesadź na starcie, powoli zwiększaj przyjmowane kalorie oraz urozmaicaj swój trening.
BTW na początku możesz mieć problem z przyjmowaniem jedzenia więcej niż potrzebujesz, więc musisz być na początku bardzo wytrwały, pokonasz pierwszy miesiąc to potem już jest łatwiej, ciało