Wpis z mikrobloga

Zawołam wszystkich zainteresowanych z #siatkobet dlaczego nie było lajwa- @saint przekazał grypsa :D

UCIEKŁEM ZE SZTUMU!
BAN DO 9.06 ale wracam do śmieszkowania już dziś :D
CAŁY CZAS TRZYMAŁEM SIĘ SZTYWNIUTKO, pomimo tortur nikogo nie sprzedałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

ZA CO DOSTAŁEM BANA?

Ktoś dodał jakieś zdjęcie laski że niby podobno to @Pitrasia ( #pitrasiacontent )
Wpis został usunięty przez #moderacja po czym ten sam gość napisał że wpis #usuwajo. oczywiście pojawiła się lawina zapytań

taktyk,

dajcie foto,

o co chodzi itd

To wkleiłem link do kopii z googla.
Po chyba 2 dniach komentarz z linkiem usunięty a ja dostałem bana za naruszenie dóbr osobistych xDDDDDDDDDDDDDD

Zgniłem niemiłosiernie. @Moderacja CZY WY MACIE ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA?
BAN za linka do kopii google do kopii nie mojego wpisu na mirko. INCEPCJA xDDDDDDDDD

Dzisiaj to zdjęcie i tak wyląduje w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkich nas nie zbanujecie ( ͡ ͜ʖ ͡)


Specjalne podziękowania za wsparcie dla:

@gorush @jaywalker @CobroX @saint: @gomezikpl @urwisjakichmalo @MarianKolasa @ninetyeight @tomekwl3 @Pertaseth:

NIGDY NIE ZAPOMNĘ :*

Wołam zainteresownaych bo pytali:
@darosoldier @GetRekt @Vaster @Zyvalt @arrent @krul_cyganuf @zgredinho

Z FARTEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #pdw #nocnazmiana #tylkomirko
P.....r - Zawołam wszystkich zainteresowanych z #siatkobet dlaczego nie było lajwa- @...

źródło: comment_HfvMJZTBU6e9dD2CVipGTdIDm4VeG0qT.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska4Ever: ban był za rozpatrzenie treści nie zgodnych z regulaminem (atakujących mnie). Zdjęcia nie ma w Google ;) a jeśli jest to przez wykop. Co nie zmienia faktu że jest to zdjęcie które zrobiłam ja i mogę zgłaszać za naruszenie praw autorskich ;)
  • Odpowiedz