Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak się wstydzę to tutaj publikować.. ale co najwyżej mnie wyśmiejecie :P :)

Postanowiłem kręcić "Let's Code"y, na wzór "Let's Play"ów. Totalnie bez przygotowania z prawdziwym programowaniem i rozwiązywaniem problemów w trakcie nagrania. Jeżeli ktoś oczekuje, że będą to tutoriale, to od razu mówię, że to nie w tej serii. Mógłbym pisać więcej, ale bym powtarzał już to co nagrałem.

Zachęcam do subskrybowania kanału na YT, zwłaszcza osoby lubiące wytykać błędy, oraz osoby początkujące ;)


Zastrzegam, że #angularjs nie umiem, a Java Scriptowcem nigdy bym się nie nazwał, po prostu chcę w tym zrobić projekcik :)

#programowanie
noisy - Nawet nie wiecie jak się wstydzę to tutaj publikować.. ale co najwyżej mnie w...
  • 28
@infamia: Frontend w Angularze, backend w Python/Django. Do tego na pewno trochę sysadministratorski na poziomie "działa, ale ciekawe, czy dobrze". Z pythona na pewno będzie można prędzej czy później nauczyć się jak porządnie debugować kod. Ogólnie pewnie zanim to nabierze formy, to jeszcze trochę czasu minie. Na razie się modlę, bym nie wypadł jak amator ;)
@niezielony: rownie dobrze mozesz znalezc 10 postow chwalacych angulara jak i go krytykujacych :) Dla kazdego cos dobrego. To i tak sa dobre kroki bo JS development zaczyna przypominac software engineering a nie klejenie skryptow w jquery.

Podoba mi sie uwaga ze angular proboje zmienic JS w Jave. Tez tak troche uwazam.
@PanDziobaku, @infamia, @filip_k, @sosnnaa, @ja_brzoza, @xmesaj2, @Nadrill, @briskmann, @Blaskun, @Galowy, @benzynacja, @red-bearded, @eternalmarcos, @q__p, @pawel-birgiel, @zwierzak2003, @RonPaul, @Cantrol, @l0stfake7, @brodacz, @PrincessFumi, @sharaquss, @yOomuG, @phaxi, @I-__-I

Część pierwsza... będąca wyjątkowo częścią drugą :) Nie ma tutaj to wielkiego znaczenia, bowiem i tak nie zaczynałem od pierwszego commita ;)

W
noisy - @PanDziobaku, @infamia, @filipk, @sosnnaa, @jabrzoza, @xmesaj2, @Nadrill, @br...