Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w długi weekend gdy mieszkasz na pomorzu?

NOWOCIOTY NA DROGACH... O patrzcie jak jeździ wczasowicz letni, plażowicz zagubiony jeden. Już zapomniałem jak to się przepisowo jeździ na pomorzu a oni znowu musieli mi przypomnieć. Krajowa 91, nówka sztuka, nieśmigana a fagasy z jakimiś WW, WF i innymi gównami na rejestracji pędzo jak szatany 50 km/h xD Jeżeli rejestracja zaczyna się na W to trzeba trzymać dystans bo te nowocioty z syndromem stolicy wpychają się jak nienormalni w tych swoich malutkich służbowych hatchbackach. Najlepsze to i tak jest hamowanie, nie ma że normalnie i powoli taki zahamuje, a gdzie tam... Jeb #!$%@? na hamulce aż mu dupa samochodu na przód zachodzi i połowę podwozia widać xD GD to jednak są ziomki i wiedzą jak jeździć, no może z wyjątkiem alei zwycięstwa i grunwaldzkiej bo często widzę sytuacje jak lewy pas #!$%@?, środkowym jadą babcie a prawy prawie pusty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak mnie #!$%@? sytuacja na drogach że czasami mam ochotę zmienić imię na Janusz i kupić sobie passata () Ale później uświadamiam sobie że jeżdżę zbyt bezpiecznie bo mam 0 pkt na koncie i wtedy tak sobie trochę smutam w serduszku bo Janusz bez punktów to taki bardziej Andrzej co jeździ z CB radio albo Mirosław, wujek nowoczesny co ma smarfona na raty i odpalonego yanosika (,) W sumie zawsze zostaje opcja żeby zmienić swoją profesję w gildii złodziei i zostać mistrzem Sebastianem w BMW (Byłem Małą Wróżką) dzięki czemu mógłbym reprezentować HWDP i łamać przepisy drogowe, ale problem w tym że jakoś to BMW średnio mi leży ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie żebym był jakimś piratem drogowym bo zawsze wszystkich przepuszczam na pasach, na skrzyżowaniach a większość motocyklistów to mi nawet dziękuję bo jak #!$%@? 200km/h na tych swoich śmigaczach to im zawsze robię miejsce (w sumie to bardziej po to żeby się nie #!$%@? bo jak coś im się stanie to będę musiał się zatrzymać, później im pomóc itp itd a zwykle jak jeżdżę to mi się śpieszy i bym nie miał na to czasu xD Ale nie liczy się powód tylko dobry uczynek! czy jakoś tak...).

W sumie to już straciłem główny wątek i nie wiem po co dalej piszę no ale na koniec tylko dodam że jak nowocioty chcą plaże to niech sobie ją w stolicy zrobio a nie zawracają dupę na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całe szczęście że w wakacje pojado na Grecję, Egipty i inne Malediwy a nie na Polskie morze co może pomoże a jak morze i pomorze nie pomoże to może pomoże maść na zapalenie odbytu z TV Mango za 21,37zł.

#motoryzacja #gdansk #pomorze #prawojazdy #truestory #reprezentujeintelektualnabiede

Jeżeli zrobiłem jakieś błędy albo użyłem złego tagu to proszę mnie jak najszybciej uświadomić ponieważ używam amerykańsko-szwajcarskiej klawiatury która pisze sama i nie mam wpływu na to co robi bo jest taka zagramaniczna i w ogóle wiecie
_______________________________________________________
Wysyłane z mojego BÓLDUPY za pomocą Tapatalk 2
Pobierz S.....o - Wiecie co jest najgorsze w długi weekend gdy mieszkasz na pomorzu?

NOWOC...
źródło: comment_Azlr8y1bjrVtJPqBY8NbzwF4VbMAZwKt.jpg
  • 16
Ogólnie wieź spadaj za syndrom samochodowego Janusza ale za: "Polskie morze co może pomoże a jak morze i pomorze nie pomoże to może pomoże maść na zapalenie odbytu z TV Mango za 21,37zł." masz plusa.
btw. właśnie próbuję wytłumaczyć ten cytat moje fińskiej dziewczynie(uczyła się polskiego, ale i tak chyba się niedasie).
@Stekso: a ja tam zawsze śmiecham jak jadę 35-40 km/h w strefie 30 a i tak mnie jakieś imbecyle wyprzedzają a ja tbw i tylko czekam aż kiedyś takiego delikwenta zgarną xD
@ra5putin: Gdzie jak gdzie no ale w strefie 30 to nie można #!$%@?ć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na krajowej to sobie można przycisnąć i YOLO ale na osiedlach czy właśnie w strefach 30 to trzeba jechać te 30km/h jak Bozia przykazała bo jakiś gówniak jeszcze wyleci przed maskę i wtedy weź żyj z tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ra5putin: No to trzeba jechać 30 max 40, nie ma że boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie ja po Gdańsku tak bardziej przejazdem ale większość dróg jest tam tak #!$%@? że nie muszą stawiać ograniczeń bo miejscami to strach jechać 30 a przy 50 ma się uczucie że będzie trzeba robić podwozie xD
@ra5putin: A tam będziesz zwalniał... jebnij po hamulcach to sobie jeszcze zrobisz samochód za jego pieniądze albo nowy kupisz xD Chyba że masz sprawny samochód i nie ma potrzeby remontu to w sumie można tylko zwalniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stekso: widziałeś te dziury i studzienki na prawym pasie Aleji Grunwaldzkiej> no ale #!$%@? bez przesady przecież tam się nie da jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)