Wpis z mikrobloga

@ShugabanKasar: gówno mnie obchodzi kto co robi w Boże Ciało. Sam się przebudziłem przez odgłosy procesji. Ale z drugiej strony wypadałoby zamknąć na godzinę puby. Są w sąsiedztwie kościoła i to byłby ładny gest(historie o #!$%@?ńcach pod kosćiołem są mi znane i widziane na własne oczy). Trochę szacunku się powinno wymagać.


@gibpotatoe: Szacunku? Przecież nikt w żaden sposób nie znieważa maszerujących. Jeśli miałeś na myśli akceptację/tolerancję, to takowa już istnieje,
@frika: w Polsce 92% obywateli to katolicy. Miły gest ze strony państwa, że oprócz paru świąt państwowych wolne jest również w niektóre święta religijne. A zdjęcie super, jak większość od Szymczuka.


@Pete1: 92%? Nie chcę mi się wierzyć, że tak dużo... Wydaje mi się, że to może być odsetek ochrzczonych Polaków, gdyż w tych czasach, to wątpię, że procent naprawdę wierzących przekracza 65-70%, a praktykujących to pewnie ze 35-40%.
92%? Nie chcę mi się wierzyć, że tak dużo... Wydaje mi się, że to może być odsetek ochrzczonych Polaków, gdyż w tych czasach, to wątpię, że procent naprawdę wierzących przekracza 65-70%, a praktykujących to pewnie ze 35-40%.


@frika: 92% uważa się za katolików, sam kościół liczbę praktykujących szacuje na sześćdziesiąt kilka %.