Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki to moje pierwsze podrygi na Mirko i taki bezczel ze mnie, że od razu podbijam do Was z problemem ;)
Chciałabym zorganizować melanż z ludźmi z roku ok. 10 osób najchętniej bliska okolica Szczecina, 1-2 dni od 8.06. Wiecie może o jakiś sprawdzonych domkach letniskowych w okolicy? Może od prywatnych osób? Oferty na portalach typu e-holiday etc. już obcykane i albo nie wynajmują na 1-2 dni albo zajęte lub też jak słyszą słowo, że impreza to mówią że wykluczone ze względu na odbywające się w tym czasie zielone szkoły (gówniaki) lub uniwersytet trzeciego wieku (seniorzy) I nic nie daje słowo że będziemy grzeczni, ogólnie kulturka, tylko pewnie jak to po alko troszkę głośniej będzie.
#szczecin
  • 14
@Harry_Angel: Przede wszystkim żeby było się gdzie wyspać (10 osób), i najlepiej żeby to był samodzielny obiekt, właśnie domek. Miejsce w pobliżu na grilla/ognisko. Kibelek ale to wiadomo. My studenty to w sumie żadnych specjalnych wymagań nie mamy ;)
@usiaaaaa: no ja byłem po maturach i było ok ;) Byliśmy 3 noce, w sumie poza nami za wiele osób na ośrodku nie było, ośrodek obok wesele… Właściciel z nami pił - mówił, że możemy krzyczeć ile chcemy tylko byśmy krzeseł nie palili (bo takich też miał) :D