Wpis z mikrobloga

Napiszę oczywistą oczywistość. Kocham opowiadania o wiedźminie. Oba tomy. Kocham 4 tomy pięciąksięgu sagi o... Ciri, bo Geralt był tam tylko dodatkiem. Bardzo lubię grę Wieśka 1 i 2. W sumie 1 był lepszy. Ale Trójka przebija wszystko. 5 część pięcioksięgu była gówniana, a ten dodatek od Sapkowskiego ostatnio wydany nawet nie dorasta do pięt fabule Wieśka 3. Mistrzostwo świata.
#wiedzmin3 #wiedzmin #ksiazki #gry #oswiadczenie
  • 12
@Xanthia: @PiccoloColo: Myślę że to już żaden spoiler. W jedynce te wszystkie mutanty mnie gryzły w cholerę. Plus gra była mega monotonna, 2 akt (ten z Balladyny) już w ogóle był hiper nudny. To nadal była bardzo dobra gra w momencie wydania, ale nie czułem tam klimatu książek ani trochę. Uważam że W2 był pod każdym względem lepszy od jedynki, także fabuły. W trójce klimat książkowy towarzyszy praktycznie cały czas
@Xanthia: Osobiście sezonu burz nie dałem rady doczytać do końca, może kiedyś się jeszcze raz wezmę do przeczytania. Dzięki tej części najbardziej znielubianą postacią przeze mnie jest Yen ...
@Xanthia: a ja się muszę nie zgodzić. od jakich 10 lat albo lepiej przeczytałam wiedźmina miliony razy. I Pani Jeziora jest dla mnie genialną częścią, która wieńczy dzieło. Szczególnie 5 rozdział i ten a zamku Stygga - mistrzostwo. Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią 5 tomu:P