Wpis z mikrobloga

Ludzie się śmieją z naszego serialowego Wiedźmina - dla mnie natomiast nikt by lepiej nie wcielił się w te postać jak Zebrowski - koleś idealnie się wpasuję w tę postać - problem polega na tym ze jak na tam ten czas serial po prostu produkcyjnie był #!$%@? - dzisiaj jakby ktoś się za to zabrał np. Jan Komasa #!$%@?ł by kawał dobrego serialu z efektami specjalnymi na poziomie #oswiadczenie #wiedzmin #wiedzmin3 #film
Pobierz Reinspired - Ludzie się śmieją z naszego serialowego Wiedźmina - dla mnie natomiast n...
źródło: comment_bWoan3nI5QqeUwpajvVkkPe6MAqvd4AP.jpg
  • 42
@Reinspired: Już bym wolał, aby za Wiedźmina zabrało się teraz jakieś zagraniczne studio. A Żebrowski na pewno bardziej mi pasuje do roli Geralta niż Mikkelsen, którym to się ludzie ostatnio jarają, ale to akurat pewnie #heheszki.
@Reinspired: Żebrowski pasował do Wiedźmina, to racja. ale cała reszta to kwintesencja bolączek polskiej kinematografii - 2-3 znane nazwiska i cała reszta naturszczyków, którzy swoją drewnianą grą rujnują odbiór filmu (a jak jeszcze w filmie gra dziecko, to w ogóle jest tragedia), za mały budżet i niskie wymagania odbiorców, więc największe gówno i tak jakoś zarobi.

Polacy nie potrafią po prostu dziś kręcić filmów monumentalnych i nie sądzę, aby to się
@loczyn: Droga i może długa, ale od czegoś się zaczyna. Nie mam nic przeciwko temu aby to Platige zajął się tym filmem biorąc pod uwagę że to najbardziej rozpoznawalna polska spółka produkcyjna na świecie i Europie, która od paru lat przygotowywała się do transformacji na tradycyjne filmy.

A Bagiński na czele? Też żadnych zastrzeżeń. W kilkunastu już komercyjnych produkcjach krótkometrażowych udowodnił że potrafi kierować zespołem ludzi i stworzyć coś pięknego. Ma
@paziu: Ogniem i Mieczem też dobre, Pan Tadeusz też.

Problemem Wiedźmina był nie budżet, nie efekty, nie aktorzy (będący mocną stroną akurat), a #!$%@? po całości scenariusz. Tragicznie napisany, posklejany z czapki. Widać, to już w tym, że serial się ogląda lepiej. Jest lepszy, bo historia jest spójniejsza i wiadomo o co chodzi - film to luźnie powiązane scenki z drętwym dialogiem. Gdyby scenariusz stał na wysokim poziomie, to można byłoby
@Joz: Baginski nie robil jeszcze dlugiego metrazu z aktorami, z reszta jest mocno polskim artysta (w sumie nie rezyserem), predzej wolalbym JJ Abramsa feat Baginski jako pomoc albo ktos z CDPRed
@Joz:

Reżyserem będzie Tomek Bagiński, film będzie po polsku, z polskimi aktorami i w live-action


Skąd info? Ja narazie słyszałem tyle że ma być jakiś "film" i ma go robić Platige, ale nic więcej. Ostatnio jak czytałem coś o tym to wszyscy podejrzewali że wyjdzie z tego jakaś krótkometrażowa animacja, coś jak te teasery do W3, tylko trwające z 30 minut.