Wpis z mikrobloga

Ludzie się śmieją z naszego serialowego Wiedźmina - dla mnie natomiast nikt by lepiej nie wcielił się w te postać jak Zebrowski - koleś idealnie się wpasuję w tę postać - problem polega na tym ze jak na tam ten czas serial po prostu produkcyjnie był #!$%@? - dzisiaj jakby ktoś się za to zabrał np. Jan Komasa #!$%@?ł by kawał dobrego serialu z efektami specjalnymi na poziomie #oswiadczenie #wiedzmin #wiedzmin3 #film
Pobierz Reinspired - Ludzie się śmieją z naszego serialowego Wiedźmina - dla mnie natomiast n...
źródło: comment_bWoan3nI5QqeUwpajvVkkPe6MAqvd4AP.jpg
  • 42
@Shaki: Źródło Pół miliona, to faktycznie nie jest dużo na pełnometrażowy projekt. Ale to wystarczająco, żeby nakręcić krótkometrażówkę, tzw. 'proof of concept' i zawieźć na kilka festiwali filmowych i powalczyć o sponsoring i pomoc w pełnometrażowej produkcji. Przykład? Ostatnio Kung Fury, który w Cannes zdobył kilkumilionowy kontrakt na pełną wersję. Tak to obecnie działa.
Pobierz Joz - @Shaki: Źródło Pół miliona, to faktycznie nie jest dużo na pełnometrażowy proje...
źródło: comment_eogKpsuZPLFpZB2wYohKFILeXfQz5A9T.jpg
@Hrabia_Heheszko: Wybór Sapkowskiego, który 20 lat temu chciał Kevina Costnera w roli Geralta (po obejrzeniu Tańczącego z Wilkami), a teraz optuje za Madsem (prawdopodobnie po obejrzeniu Valhalla Rising)
@Reinspired: Ogromnym plusem serialu była muzyka G.Ciechowskiefo, oraz mnie, osobiscie ogronnie urzekł Zamachowski w roli Jaskra, imo o wiele lepszy niz ten z gierek. Ni i Żebro też był całkiem ok.