Wpis z mikrobloga

Pytanie do homofobów. Powiedzcie mi, skąd bierze się wasza nienawiść? To jest bardzo interesujący temat do dyskusji. Segregowanie ludzi ze względu na orientację jest tak samo żałosne jak rasizm. Napiszę tu też, że nie jestem gejem, bo to może nie być oczywiste. #lgbt
  • 105
  • Odpowiedz
@Laserade:
Nie rozumiem, czemu piszesz do mnie per "wy". Ja jestem sobą, w liczbie pojedynczej. Wiem, co znaczy słowo "tolerancja" ani razu go nie użyłem, więc nie rozumiem czemu o tym do mnie piszesz. Niestety Ty błędnie interpretujesz to słowo. Fajnie, że sprawdziłeś, co oznacza to słowo dosłownie po łacinie, teraz zobacz w słowniku języka polskiego, co to słowo oznacza właśnie po polsku. Mam gdzieś jakąś nowomowę i rzekome lewicowe
  • Odpowiedz
. Mam gdzieś jakąś nowomowę i rzekome lewicowe plany zawładnięcia nad światem. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy dobrowolnym związkiem dwóch dorosłych osób, a związkiem człowieka i zwierzęcia lub dorosłego i dziecka to masz poważn


@mateuz:

jeszcze do niedawna definicja byla wlasnie taka, zostala zmieniaona pod wplywem decyzji
  • Odpowiedz
@ajuto00:

Katolicy w Polsce, tak bardzo prześladowani. Nie no zaraz parsknę


w PL owszem nie są, ale na zachodzie to już zupełnie inna historia. Są zwalaniani z pracy np za krzyżyk na szyi, podczas gdy muslimy mogą chodzić w swoich workach albo hindusi w tych wielkich
  • Odpowiedz
@mateuz: widzisz, ja nie mam absolutnie nic do tego kto, komu, co i gdzie wklada. jak to kogos kreci i znajdzie druga osobe o podobnych zainteresowaniach, to moga sie nawzajem pakowac w oczodoly i dalej mnie to nie obchodzi. ale #!$%@? mnie ROSZCZENIOWOSC pedalow/lesbijek i manifestowanie na sile swoich preferencji. no do #!$%@? pana, jakbym zebral grupe ludzi, porobil transparenty i blokowal ruch w miescie z haslem "lubimy na pieska"
  • Odpowiedz
@mateuz: Dlaczego rasizm jest bezsensowny? Jeśli porównam przez pryzmat rozwoju cywilizacyjnego Europę/Amerykę Północną, Azję i Afrykę po czym stwierdzę, że tym pierwszym się najbardziej udało to jestem rasistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wezmę statystyki i policzę, że najwięcej przestępstw w swojej grupie etnicznej, w USA popełniają czarni to jestem rasistą? Jak porównam odsetek czarnych studentów z białymi i stwierdzę, że czarnych jest mniej na uczelniach
  • Odpowiedz
@Laserade: A dlaczego tak wielką wagę przywiązujesz do normalności? Czy ona coś znaczy? Normalność to po prostu cecha wspólna dla większości. Wśród dzisiejszej młodzieży normalnym jest słuchanie Gangu Albanii, Kaena czy Demonologii. Czy to dobre? Większość ludzi powiedziałaby, że to odmóżdżające gówno. Zresztą wśród zwierząt abstrakcyjne myślenie jest odstępstwem od normy. Czy powinniśmy to nazwać chorobą? Czy powinniśmy czuć wstręt do ludzkości, bo jest nienormalna? Tu chodzi tylko o jedną
  • Odpowiedz
@mateuz: ułomność lewactwa, wy tego do głowy wbić sobie nie umiecie, homofobem się nie jest, na homofobie się cierpi, to po pierwsze, po drugie jak jest fobia to jest przed czymś lęk odczuwany, a nie nienawiść. Ogarnijcie pojęcia, a dopiero później ruszajcie do walki. Nie wiem czemu wy tu ciągle o nienawiści mówicie, ja po prostu nie chce tego widzieć i nie ma mowy o promowaniu tych wzorców, tylko tyle.
  • Odpowiedz
w PL owszem nie są, ale na zachodzie to już zupełnie inna historia. Są zwalaniani z pracy np za krzyżyk na szyi, podczas gdy muslimy mogą chodzić w swoich workach albo hindusi w tych wielkich turbanach.


@Laserade: Czyli sugerujesz, że ogólnoświatowe lewactwo wprowadza w każdym kraju swoje krwawe metody. To jest manipulacja. W Wlk Brytanii homo popierają konserwatyści - to też zgniłe lewactwo?

Każdy kraj jest inny, a Polska różni
  • Odpowiedz