Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Gdańsku jest Marsz Równości. Kontrmanifestację zorganizowali narodowcy, KNP i PiS. Czytajcie, jak brunatna hydra odlatuje:

- Tylko związek kobiety i mężczyzny jest legalny. Homoseksualizm jest obleśny oraz sprzeczny z prawem polskim i prawem boskim. Mówimy nie homodyktaturze. Tak jak w 1920 r. obroniliśmy Polskę przed rewolucją ze Wschodu, tak teraz ochronimy nas przed rewolucją z Zachodu!

Wtórowała mu Anna Kołakowska, gdańska radna PiS, która przyszła ubrana w czarną bluzę z napisem na plecach: "Lepiej być martwym niż czerwonym". - Jestem dumna, że żyję w Polsce, bo mogę się temu przeciwstawić! Jeśli tego nie zrobimy, to wkrótce ulicami tego miasta przejdą także pedofile i zoofile - wrzeszczała przez megafon Kołakowska.


Odważyli się zaatakować krula Biedronia:

"Pedofile, pederaści to są Unii entuzjaści. Biedroń! Co? Ty kur...!" - odkrzyknął rozochocony tłum narodowców, który następnie przeszedł ulicami głównego i starego miasta w kierunku placu Solidarności.


Po drodze wykrzykiwali antygejowskie hasła: "Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa. Wolne miasto od pedałów" i śpiewali "Zakaz pedałowania" na melodię... gejowskiego przeboju "Go West" amerykańskiej grupy Village People.

http://m.trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,106540,18021898,_Zakaz_pedalowania___Chamskie_okrzyki_narodowcow_na.html

#neuropa #4konserwy #narodowcy #knp #pis #homoseksualizm #homofobia #lgbt #prawo #polska #bekazprawakow #bekazkuca #gdans #polityka
  • 54
@GangrenaM: Homoseksualni bolszewicy kraju rad łączcie się xDDDDDDDD

Ja #!$%@?, co te prawaki biorą.

Najgorsze jest to że jak PiS dojdzie do władzy to oni będą marsze równości pałować, przeganiać za pomocą policji. Były takie akcje w Poznaniu przecież jak PiS był u władzy. Natomiast na Marszu Niepodległości będzie można bezkarnie niszczyć warszawę. Bo to patriotyczny obyczaj można powiedzieć.
@Gert: Tak i na pewno marszem kogoś przekonają do swojej inność oraz już jutro wejdzie ustawa o związkach partnerskich. Każdy człowiek ma prawo do szczęścia ale zdania o paradach i LGBT nie zmienię. Dla mnie to na siłę pokazywanie swojej orientacji, inności oraz szukanie powodu to płakania jak to Polska jest be u homofobiczna(bo zawsze przyjdą inne jełopy co chcą na sile pokazać jak nie lubią homo).
@Maonne: no ale skoro w świetle prawa polskiego (państwa które to nie jest rzekomo wyznaniowe i w konstytucji ma równość obywateli wobec tego prawa) dwoje dorosłych ludzi którzy chcą przez to państwo być uznawani za związek, by w majestacie prawa móc decydować/rozliczać się/dziedziczyć itp. i nie mogą tego zrobić, to jakoś walczyć muszą. Dopóki nie włączamy w to osób trzecich, dzieci, itp. i nie ma mowy o bezwolnym przymusie, to ja
@tony_soprano: Przynamniej 8 lat organizują parady i nadal związków partnerskich nie mają a politycy wykorzystują to jako idealny temat zastępcy. Okey niech robią kolejne 8 lat swoje parady i żyją marzeniami o ustawie. Ogólnie mi wisi kto z kim jest i na jakiej zasadzie. Czy będą spamować internet czy robić parady to efekt jest ten.
@Maonne: Byłeś kiedyś na marszu? Nie wiesz o czym mówisz. wyobraź sobie że chciałbyś wziąć ślub z osobą której kochasz ale chore prawo i ciemnogrodzkie poglądy innych obywateli na to nie pozwalają a lewicowi politycy na których głosujesz nie potrafią od lat załatwić tak banalnej sprawy.

Myślisz że ktokolwiek ma ochotę na robienie tych marszy? Nie, wystarczyłoby żeby państwo sprawiedliwie traktowało obywateli. Ale tego nie robi, więc obywatele walczą. Marsze równości
@tony_soprano: Jak zaczną serio coś w tej sprawie robić to dopną bo jak na razie LGBT i parady bardziej mi szkodzą w Polsce. Raz dają się zwodzić za nos polityką, dwa wielu ludzi nie lubi jak ja parad ale ma gdzieś kto z kim jest. Plus agresywna retoryka LGBT, która chce każdemu wmówić za ma sprany mózg przez kościół. Kilka razy kłóciłem się z ludźmi z tego środowiska i zawsze ta