Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Gdańsku jest Marsz Równości. Kontrmanifestację zorganizowali narodowcy, KNP i PiS. Czytajcie, jak brunatna hydra odlatuje:

- Tylko związek kobiety i mężczyzny jest legalny. Homoseksualizm jest obleśny oraz sprzeczny z prawem polskim i prawem boskim. Mówimy nie homodyktaturze. Tak jak w 1920 r. obroniliśmy Polskę przed rewolucją ze Wschodu, tak teraz ochronimy nas przed rewolucją z Zachodu!

Wtórowała mu Anna Kołakowska, gdańska radna PiS, która przyszła ubrana w czarną bluzę z napisem na plecach: "Lepiej być martwym niż czerwonym". - Jestem dumna, że żyję w Polsce, bo mogę się temu przeciwstawić! Jeśli tego nie zrobimy, to wkrótce ulicami tego miasta przejdą także pedofile i zoofile - wrzeszczała przez megafon Kołakowska.


Odważyli się zaatakować krula Biedronia:

"Pedofile, pederaści to są Unii entuzjaści. Biedroń! Co? Ty kur...!" - odkrzyknął rozochocony tłum narodowców, który następnie przeszedł ulicami głównego i starego miasta w kierunku placu Solidarności.


Po drodze wykrzykiwali antygejowskie hasła: "Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa. Wolne miasto od pedałów" i śpiewali "Zakaz pedałowania" na melodię... gejowskiego przeboju "Go West" amerykańskiej grupy Village People.

http://m.trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,106540,18021898,_Zakaz_pedalowania___Chamskie_okrzyki_narodowcow_na.html

#neuropa #4konserwy #narodowcy #knp #pis #homoseksualizm #homofobia #lgbt #prawo #polska #bekazprawakow #bekazkuca #gdans #polityka
  • 54
@Gert: jak idziesz na rozmowę o pracę to się skupiasz na merytoryce stanowiska i kompetencjach, nie na orientacji seksualnej - pracodawcy nie obchodzi seksualność bo w robocie się nie #!$%@?.
Niestety geje tego nie rozumieją a później homofobia, dyskryminacja i nienawiść ze względu na orientację.
Żałosne.
Homoseksualizm jest obleśny oraz sprzeczny z prawem polskim i prawem boskim

Biedroń! Co? Ty kur...!"


To jest ten patriotyczny kwiat polskiej młodzieży? ci uważający się za lepszych od innych?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
co to znaczy, że coś jest sprzeczne z prawem boskim? Przeciecz według wierzących człowieka stworzył Bóg czyli chyba wiedział co robi. Mam pytanie do katolików walczących z homoseksualizmem: czy homoseksualiści to według was wypadek przy