Wpis z mikrobloga

@Aplasidon: Już Ci #mikrokoksy odpowiedziały co warto robić w ramach spalania tłuszczu (trening cardio). Od siebie tylko dołożę trochę wyjaśnienia, żebyś wiedział skąd się to bierze. :) Przy spalaniu tłuszczu trzeba być świadomym, że schodzi on równomiernie z całego ciała. Jak to rozumieć? Ano tak, że nawet jeżeli brzuszki spalają tłuszcz to nie z brzucha ale z całego ciała... nie można izolować/wybierać miejsc w ciele z którego chcielibyśmy spalić tłuszcz. Oczywiście
@dptd: Chodzi też oto że nie chce ogólnie schudnąć bo wszystko jest ok, oprócz tej oponki na brzuchu która się powiększyła. Kiedyś grałem w piłkę i jeździłem na rowerze dość dużo, ale oponka była. tera mniej ruchu i jest coraz większa. Spróbuje tego treningu cardio i zacznę biegać może z brzuszkami coś da.
@Aplasidon: Przy każdej redukcji istnieje też ryzyko spalenia 'mięsa' ale ja bym się tam nie martwił w Twoim przypadku. Jedz odpowiednio i rób to cardio to efekty z czasem przyjdą, bez obaw. Jak chcesz dodatkowo zarysować sobie ABS to rób brzuszki / podciąganie nóg w zwisie (uderza to w dolne partie brzucha) i tym podobne. Poczytaj o tym jak obliczyć sobie tętno przy, którym następuje spalanie tłuszczu. Bardzo prosty wzorek ale