Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi na jakiej zasadzie działają #kantorinternetowy?
Chciałbym z takiego skorzystać bo:
1. Nie chce mi się jechać do placówki #mbank, żeby wypłacić z konta bo nie mam karty do bankomatu.
2. Nie chce mi się jechać do kantoru.
Jeśli dzisiaj bym z niego skorzystał, to w jakim czasie otrzymam pieniądze na polskie konto?
Jeszcze jedno pytanie; jaki #kantor polecacie?
#finanse #banki #waluty #pytanie #kiciochpyta #gielda
  • 11
  • Odpowiedz
@matwolny: czy aby na pewno to wszystko dzialalo tak szybko i sprawnie? na cinkciarzu konsultant powiedzial, ze do 3 dni moge dostac i nie daje gwarancji, ze pojdzie to szybko
@eshabe: rozumiem, tylko szukam kantoru, ktory to zrobi szybko
  • Odpowiedz
@TheBexio: Zależy z jakiego banku wpłacasz i do jakiego banku potem wypłacasz. Jeżeli kantor ma w obu tych bankach swoje konta, to idzie szybko. Cinkciarza nie używałem nigdy. Za to wszystkie trzy kantory opisane w podanym wcześniej linku testowałem i wszystko zajmowało do pół godziny.
  • Odpowiedz
@TheBexio: Walutomat za wypłatę waluty do mBanku pobiera 5 zł prowizji.
Z tego co patrzę na Liderzewalut, to posiadają konta w mBanku, więc przelewy powinno dojść w kilka minut. Nie widzę nic na temat kosztów wypłaty do mBanku, więc chyba robią to za darmo w odróżnieniu od Walutomatu.
  • Odpowiedz
@TheBexio baki rżną najwięcej na tych, co nie wymieniają w kantorach internetowych. :) Porównaj sobie spread w banku i dowolnym kantorze internetowym. Rożnica w skali roku robi się duża przy spłacaniu kredytu we frankach. Sam tak robię i akurat korzystam z kantoronline.pl
  • Odpowiedz