Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #samochody #niepopularnaopinia #polska
Kurde mirasy ostatnio częściej jeżdzę autem i dopiero po wprowadzenia tego debilnego prawa odnośnie zabierania prawka po przekroczenie 50kmh zdałem sobie sprawę jakim zdegenrowanym i ochydnym tworem jest ten kraj w którym przysło mi żyć...
Ostatnio jak sobie jeżdzę to analizuję dokładnie znaki po trasie i co k---a :) stwierdziłem?
Jest znak teren zabudowany jedziemy przez miasto 1km potem 3-4km przez las po czym przy wjeździe do następnego miasteczka znoszą teren zabudowany i już można cisnąć 90kmh. K---a gdzie my żyjemy....
a już łapię się totalnie na tym, że 90% mojej uwagi poświęcam na wyszukiwanie bagiet, 9% jak jeszcze starcza mi uwagi na dziury, koleiny i pozostałości w trasie po remontach a 1% na bezpieczną jazdę.... k---a gdzie my żyjemy.
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@WinyI: Tak w odpowiedzi do pierwszego Twojego komentarza: JEŹDŹ, a nie "jeździj". Tak jak "weź", a nie "weźmij". Miłego dnia
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: Nie pisalem nigdzie,że upadnie, a ze im więcej będzie tych kierowcow przychodzić tym dług publiczny będzie rosl jeszcze bardziej.To stalo sie przez niecaly miesiąc.Poczekaj kolejne pol roku i zobaczysz efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz