Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yuio:

a co sugerujesz że miało by się stać? Myślę, że po prostu by sobie stał obok setek innych.


Zwróć uwagę jak wielką sensację wzbudza tęcza, która z homoseksualistami kojarzy się tylko pośrednio. Została kilkakrotnie spalona. Porównaj to z potencjalnym pomnikiem dwóch całujących się mężczyzn. Nie wierzę, że nie wywołałoby to oburzenia wśród konserwatywnej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".


@SuperPunia: DOKŁADNIE! jestem Polakiem i jestem przeciwko związkom partnerskim, więc imho powinni być w 100% na nie, a tak to połowa pisu "lalala ma mnie w dupie" xD
  • Odpowiedz
@SuperPunia: mam jedną, być może sensowną, uwagę oraz jedno, być może sensowne, pytanie (na które odpowiedź pewnie istnieje już gdzieś w prawnym opisie małżeństwa):
- wydaje mi się, że PiS woli nic nie ruszać, by nie stracić elektoratu do jesieni, więc będą szli tą samą linią, która wystarczyła w zeszłym tygodniu. Może i rozsądnie z ich strony, w końcu im chodzi o stołki. Zastanawia mnie ten niepokorny odsetek w platformie
  • Odpowiedz
@Keffiro: Jest sensacją równie wielką jak pomnik czynu w centrum Rzeszowa.

Tęcza stoi w centrum miasta które jest stolicą, są tam przemarsze ludzi którzy mają różne wyznania i przekonania. W dzień powszedni stoi, a czasem dla sensacji spłonie podczas jakiegoś przemarszu lub tydzień przed.

Gdyby Prezydent Miasta Słupsk - Robert Biedroń wybudował pomnik w centrum Słupska - taką mini tęczę to pewnie nikt by się nie oburzył. Gdyby jednak wybudowano
  • Odpowiedz
@SuperPunia: nie, pozwala się lgnąć w Polsce mniejszości która zamiast dostosowywać się do większości, próbuje zmieniać prawo NAS normalnych ludzi, czyli większości i chce jakiekolwiek prawa. Kto chce mieć prawa (chodzi o homoseksualistów) niech jedzie tam gdzie oni mają prawa. Ta ustawa będzie blokowana cały czas.
  • Odpowiedz
sory, ale związki partnerskie to margines. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.


@omar_is_coming: Klepnięcie tej ustawy zajęłoby dzisiaj góra 10 min. Ważne rzeczy są rozpatrywane na co dzień. Poważnie jest to arugment przeciwko wprowadzeniu związków partnerskich?

Margines? Nawet gdyby, to znowu jest to argument przeciwko szczęściu zupełnie ci obcych osób? Ta ustawa dotyczyłaby tysięcy par, a pośrednio jest też bardzo ważna dla członków ich rodzin.
Kiedyś i takie rozwiązanie może dotyczyć
  • Odpowiedz
@Wulfee: > Zależnie od potrzeb danej pary, oferują im różne plusy w przeciwieństwie do małżeństw.
Przeczytałam artykuł i nie widziałam tam żadnych plusów których nie oferuje małżeństwo.

i co?

Związek to więź kobiety i mężczyzny.
  • Odpowiedz
Margines? Nawet gdyby, to znowu jest to argument przeciwko szczęściu zupełnie ci obcych osób? Ta ustawa dotyczyłaby tysięcy par, a pośrednio jest też bardzo ważna dla członków ich rodzin.


@Wulfee: To nei są szczęśliwi ze sobą? C-----e te związki mają :P
  • Odpowiedz
Przeczytałam artykuł i nie widziałam tam żadnych plusów których nie oferuje małżeństwo.


@Siga: No to polecam nie patrzeć na innych przez pryzmat samej siebie. Inni niekoniecznie chcą się obrączkować i korzystać ze wszystkich rozwiązań jakie oferuje małżeństwo.

Związek to więź kobiety i mężczyzny.

Idź być trollem gdzie indziej.
  • Odpowiedz