Wpis z mikrobloga

@h3lloya: @dude9: @insanity1610: @headhunter13: lizboński, mundurki, amnestia maturalna, koalicja z S i LPR - tak sobie przypominam, ale nie pamietam zeby jakoś gospodarczo było źle, zadłużenie chyba stało, nie ? (bo w nic nie inwestowali. ale z dwojga zlego...). W sumie lizboński ratyfikował donald, wiec jest tak jakby "remis" w #!$%@?, reszta to pierdoły jakieś...

naprawdę nie kumam, dlaczego ludzie są tak tępi, co mnie intresuje aborcja, in
dali niezlego kopnia zlodziejom i zdrajcom ale mieli rzad z lepperem i giertychem wiec sie nie utrzymali


@insanity1610: CO? Chyba serio dostajesz te #60groszyzawpis xD

@AdamoEL: Nie chce oceniać teraz czy ten PiS podczas rządów był zły czy nie, bo nie mam niestety czasu na długie dyskusje, ale chodzi głównie o to, że za rządów PiS był dość mały margines dla poczucia wolności jako takiego. Było też straszenie służbami, większe
Ciągle słyszę że mi zaraz inkwizycja wleci na chatę


@AdamoEL: W tym akurat jest trochę prawdy. Ojciec pracował w służbach mundurowych (nie będę precyzował jakich). Za czasów sprawowania władzy przez PiS wielokrotnie zwiększyła się ilość podsłuchów na telefonach służbowych oraz mile widziane było "informowanie" przełożonych o "wszelkich nieprawidłowościach", nawet postawiono w tym celu specjalną skrzynkę.
@AdamoEL: To ma jeszcze drugi. Przez walke Ziobry o uznanie smierci swojego ojca za nienaturalna prace stracilo szereg osob w roznych prokuraturach, ktore nie chcialy brac tej sprawy, bo nie widzialy zadnych dowodow na blad lekarski.

Generalnie problemem rzadu Kaczynskiego byly konkretne osoby, nie ogolny program. Dorn, jak zapowiadal, ze lekarza da obowiazkowe powolania do wojska, aby ich w kraju utrzymac tez specjalnie nie pomagal.