Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć co PiS zrobił takiego strasznego 8 lat temu? Ciągle słyszę że mi zaraz inkwizycja wleci na chatę, ale w sumie prócz tragicznie prowadzonej polityki zagranicznej i związku z kościolem nie mogę niczego innego sobie przypomnieć.


#kiciochpyta #wybory #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tam91: 7 lat na wykopie a nie umiesz odpowiedzieć na posta?

może poszerzę temat bo faktycznie nie napisałem zbyt jasno.

sparwa Blidy pokazuje niekompetencje służb oraz ich działanie na zlecenie
  • Odpowiedz
Co to znaczy? Pytam bez zgrywy


@reventon: np. Kiedy protestowali lekarze Dorn zagroził, że weźmie ich w kamasze. Np. Minister Sprawiedliwości rozdający wyroki, na konferencjach prasowych. Np. Trzudziestokilkuletni minister usprawiedlający się przed mediami, że zniszczył służbową kartę SIM, bo nie wiedział jak się usuwa numery z książki adresowej.
  • Odpowiedz
nic strasznego nie zrobił. Więcej dobrego. Wyborcy PO to będące pod wpływem propagandy lemingi


@StayOut: Miej wypunktowaną listę przewinień, niektóre dosyć poważne, twierdz że PIS niczego złego nie zrobiło.
Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie to ty właśnie przykładem leminga.
  • Odpowiedz
@AdamoEL: mi sie najbardziej smiac chce z ludzi co mowia "oo znowu afery beda", no #!$%@? to chyba dobrze, ze ktos sie bierze politykom z dupy a nie wszystko ukrywa i zamiata pod dywan jak PO
  • Odpowiedz
@AdamoEL: Rydzyk obrazil pania prezydentowa, ale wszyscy z PiSu tak drzeli przed nim dupami, ze nikt nawet nie zazadal oficjalnych przeprosin.
Poza tym rozwalenie polskiej transplantologii i zaszczucie lekarzy.
  • Odpowiedz
@pelen: Co miało oznaczać, że weźmie lekarzy w kamasze? wiesz może?


@Tam91: nie pamiętam dokładnie, ale chodziło o to, że wprowadzi stan wyjątkowy (czy zastosuje inną prawną sztuczkę), dzięki czemu, będzie mógł powołać lekarzy do wojska. W takiej sytuacji, lekarze podlegaliby administracji wojskowej, a co za tym idzie odmowa leczenia już nie mogłaby być nazwana strajkiem, czy protestem, ale niewykonaniem rozkazu.
  • Odpowiedz
@AdamoEL: Pamiętam, że w tamtych czasach szczególnie zwróciłem uwagę na zarzut, że PiS przejął i upolitycznił telewizję, że tak nie można by w radzie nadzorczej (czy jak się jej organ nadzorczy zwie) miejsca były obstawione przez polityków. Dodam tylko, że tuż po przegranych wyborach cały skład poszedł do wymiany, a stołki w TVP zostały podzielone między PO, a SLD.
  • Odpowiedz
@AdamoEL: Ponadto Radek Sikorski, ktory byl wtedy ministrem obrony narodowej, stwierdzil, ze ludzie z astma i paroma innymi chorobami moga sluzyc w armii. Bylo to martwe rozporzadzenie, bo albo astmatycy musieli isc do lekarza po "lepsze" zaswiadczenie, albo jechali do woja, pierwszy dzien spedzali razem z innymi na kompanii, a nastepnego dnia caly oddzial szedl na peron kolejowy, by pozegnac wracajacych do domu astmatykow (szczesliwie wojskowi byli troszke madrzejsi w
  • Odpowiedz
@AdamoEL: a i zapomniałem - kaczor obiecał wycofać wojska z iraku - dopiero po to zrobiło ale za to oni zgotowali nam afgan


@Tank1991: Akurat I zmiana dużego PKW Afganistan zaczęła działania bojowe 30 kwietnia 2007 r. Niedługo potem było Nanghar Khel :P
  • Odpowiedz