Wpis z mikrobloga

@babka_lekarska: za 2 tyg kończę 26 lat 6 miesięcy temu zostawiła mnie ukochana i po tygodniu była szcześliwie zakochana , 2 tabletek aurorix zjechałem do 1;) lekarka mówiła ze pic czasem można tylko 2 dawki lepiej nie brać . Bedzie dobrze po jakimś czasie. Sam to widze ;) trzymam kciuki
  • Odpowiedz
  • 1
@Ogien_w_szopie: nie wkrecaj sobie takich schematów że 26 lat i stara panna, młoda jestes, baw się póki masz okazję ;-) a facet nic nie wart jak po miesiacu lata z inną
  • Odpowiedz
@cofko: Czekaj, bo teraz nie bardzo zrozumiałam... no właśnie o tym piszę, że będąc porzuconym i widząc, że tamta druga osoba praktycznie od razu ma "nową miłość" (co zresztą potwierdziła @babka_lekarska), to boli tak, jakby Ci ktoś powbijał w serce milion igieł, a później jeszcze podpalił. Chyba, że chciałeś napisać "co jeśli się jest "rzucającą""stroną. Wiesz, nie chodzi mi o to, że jak się z kimś rozstajesz, to nie możesz
  • Odpowiedz
@cofko: aaach ok :) to wnioskując po tym co pisała (że ciężko się jej pozbierać) pomyślałabym, że byłoby to coś w rodzaju "zastępstwa" (w sensie działanie typu wybij klina klinem), co zresztą też nie jest dobre, bo zwykle owocuje jeszcze większym zranieniem siebie i oczywiście tego "nowego". A gdyby jej to w ogóle nie ruszyło, to by prawdopodobnie znaczyło, że tamten związek był "z przyzwyczajenia", tak już na siłę kontynuowany. Też
  • Odpowiedz