Wpis z mikrobloga

Co prawda te nowe przepisy drogowe, zabieranie prawa jazdy itd. też mnie dotyczy, bo czasami
lubię depnąć, ale trudno, po prostu będę jeździł wolniej.

Ale jakże zabawne jest obserwowanie jaki ból dupy się na ten temat wylewa w internetach ( ͡ ͜ʖ ͡) ( ͡ ͜ʖ ͡) ( ͡ ͜ʖ ͡)
Sebixy i janusze motoryzacji płaczą, jakie to jest okradanie kierowców, nowy podatek itd.,
I już nie będą mogli #!$%@?ć 100km/h w terenie zabudowanym aby się dowartościować, albo
zrekompensować sobie małego beniza, bo ryzyko za duże a prawko cenne.
JP na 95% bo jednak trochę się boję ( ͡º ͜ʖ͡º).
Jak chcesz #!$%@?ć to jedź na autostradę, chyba że strach bo sie golf III rozpadnie i będzie pszypau.

I ten płacz, że absurdalne limity i ogranicznia.
Jak sie nie podoba to zgłoś do zarządcy drogi, że źle postawiony znak, a nie płaczesz na wypoku.

czekam na gównoburzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#januszemotoryzacji #oswiadczenie #boldupy #buldupy
c.....a - Co prawda te nowe przepisy drogowe, zabieranie prawa jazdy itd. też mnie do...

źródło: comment_xvlVasK4AW0amXPh5Z0YWmLhlVWLqheM.jpg

Pobierz
  • 43
@cebulowa_zydomasokomuna: jedynie zagrożeniem są momenty gdzie na trasie są dwa domki i nagle teren zabudowany - przegapisz i po tobie... Oprócz tego co ty napisałeś chciałam wspomnieć że takie narody jak niemcy, są w stanie przestrzegać przepisów, ale w Polsce jest hurr durr bo trzeba jechać wolno, jak tak idzie, zatrzymywanie się na pasach, niech #!$%@? czeka do swojej kremacji tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiele
@wytrzzeszcz: @cebulowa_zydomasokomuna: @chilling: no elo, jak wam #!$%@?ą prawko bo akurat traficie na gówno teren zabudowany bo 2 domki nie na krzyż w odległości 450m od drogi sobi stoją to elo.

wystarczy pojeździć dłużej...
w mieście to wiadomo, chociaż wątpię żeby to akurat działo w mieście mało gdzie się rozpędzisz do setki chyba ze w nocy. w dzień w #!$%@? aut + w #!$%@? swiateł. Będą stali na jakiś