Wpis z mikrobloga

Ponieważ powoli po 6 latach i 61 tys kilometrów nasza wspólna przygoda powoli dobiega końca robię #pokazauto
Zakupiona 18 lat temu przez mojego własnego prywatnego dziadka.
Sama dziecięcym zasmarkanym paluszkiem pokazywałam w katalogu kolor.

Dostałam ją gdy miała 34 tys km i pachniała nowością [wymieszaną z petami które dziadek #!$%@?ł], w zeszłym roku dopiero wymieniłam oryginalny rozrząd [no trochę przegapiłam terminy wiem:P], wymieniałam oryginalne wycieraczki tymi rencoma.
W Zabrzu ktoś mi ukradł kołpaka. Mam nawet teorię, ze ktoś kiedyś zgubił jeden kołpaczek i od tego czasu każdy kradnie ten brakujący innej corsie. W sumie się nawet to trzyma kupy.
Samochód wjechał wszędzie, przejechał wszystko i był ze mną zawsze.
[tu się może nie będę chwalić, bo chyba za część są mandaty]
Najdzielniejszy z dzielnych.
Brak wspomagania nauczył lepszego parkowania, a brak klimy sprawiał, ze auto jakoś dawało radę jechać do przodu :P
Woziła pijanych i trzeźwych, psy i koty, rzeczy przy przeprowadzce, siano dla konia na zawody, kosiarkę i moją dupę na każde wakacje, kawki, wycieczki, do pracy, do szkoły, na uczelnie.
Ma na swoim koncie gołębia, słupek i twarz mojej koleżanki [długa historia ale w sumie śmieszna].
Dacie Babci Corsie kilka plusików?
#zebroplusy #sadstory #truestory
n.....t - Ponieważ powoli po 6 latach i 61 tys kilometrów nasza wspólna przygoda powo...

źródło: comment_ql0y49rPL00JyArA51vYjTfLlA5w0Tcq.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
i twarz mojej koleżanki


@nint: przypomniała mi się historia xD
Kolegę podwoziłem po piwo i jak wysiadał to poszedł za auto i się schylił po coś XD dobrze że pomału cofałem, jak go pizłem to się wywalił na ryja xD
  • Odpowiedz
@nint: Moją tata kupił jak miała niecałe 80k, w zeszłym tygodniu 331tys pykło i dalej mi dupę wozi( ͡° ͜ʖ ͡°) Też chcę sprzedać i kupić coś innego, ale tak jak mówią, ciężko trafić na dobre, tanie auto i żal sprzedawać skoro jeździ, no i ze względu na jakiś sentyment, nie?
  • Odpowiedz
Akumulator wymieniany chyba po 11 latach, w serwisie nie mogli uwierzyć, że tak długo trzymał


@Sniezkaberka: Corsa C, rocznik 2001, akumulator w zeszłym roku wymieniałem. Niemiecki, oryginalny od nowości, zdechł w czasie upału, bo ukatrupił go alternator (a w zasadzie brak ładowania), który padł przez rozrusznik (zrobił zwarcie).
  • Odpowiedz
@nint: Z tej samej serii ino Opel Astra here, 23 lata, 18 w rodzinie, ostatnio wskoczyło 270 000km, z czego 90 moje. W sumie to w ostatnich 2tygodniach zrobiła grubo ponad1000( ͡° ͜ʖ ͡°) też przymierzam się do zmiany auta ale mimo #!$%@?ści całkowitej tego auta, mega sentyment. Ja nie sprzedam mojego. Będzie jeździł do śmierci, swojej albo mojej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczemat: Współlokator ma S60 z 2004 z D5 w automacie. Jak mu się automat #!$%@?ł to do auta za 15k włożył kolejne 8k. Więc akurat jak Ci sie #!$%@?, no to cóż: Lepiej żeby się nie #!$%@?ło
  • Odpowiedz