Wpis z mikrobloga

Ponieważ powoli po 6 latach i 61 tys kilometrów nasza wspólna przygoda powoli dobiega końca robię #pokazauto
Zakupiona 18 lat temu przez mojego własnego prywatnego dziadka.
Sama dziecięcym zasmarkanym paluszkiem pokazywałam w katalogu kolor.

Dostałam ją gdy miała 34 tys km i pachniała nowością [wymieszaną z petami które dziadek #!$%@?ł], w zeszłym roku dopiero wymieniłam oryginalny rozrząd [no trochę przegapiłam terminy wiem:P], wymieniałam oryginalne wycieraczki tymi rencoma.
W Zabrzu ktoś mi ukradł kołpaka. Mam nawet teorię, ze ktoś kiedyś zgubił jeden kołpaczek i od tego czasu każdy kradnie ten brakujący innej corsie. W sumie się nawet to trzyma kupy.
Samochód wjechał wszędzie, przejechał wszystko i był ze mną zawsze.
[tu się może nie będę chwalić, bo chyba za część są mandaty]
Najdzielniejszy z dzielnych.
Brak wspomagania nauczył lepszego parkowania, a brak klimy sprawiał, ze auto jakoś dawało radę jechać do przodu :P
Woziła pijanych i trzeźwych, psy i koty, rzeczy przy przeprowadzce, siano dla konia na zawody, kosiarkę i moją dupę na każde wakacje, kawki, wycieczki, do pracy, do szkoły, na uczelnie.
Ma na swoim koncie gołębia, słupek i twarz mojej koleżanki [długa historia ale w sumie śmieszna].
Dacie Babci Corsie kilka plusików?
#zebroplusy #sadstory #truestory
n.....t - Ponieważ powoli po 6 latach i 61 tys kilometrów nasza wspólna przygoda powo...

źródło: comment_ql0y49rPL00JyArA51vYjTfLlA5w0Tcq.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@nint: Koleżanko jeśli masz w zasięgu tylko takie auta, to lepiej sobie zatrzymaj swoją pewną corsinę, bo kupując używane 10-12letni samochód klasy c możesz się nieźle naciąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Na prawdę nie wiem czy jest sens pozbywać się takiego auta. Pieniędzy dużych za nie nie dostaniesz a nic lepszego nie kupisz bo takich aut ludzie się nie pozbywają. Zamontuj wspomaganie kierownicy i kolejne drugie tyle przejedziesz bezproblemowo dodatkowo bez konieczności wyrabiania pokaźnego bica :) Prędzej rdza go zje niż ten samochód przy takim przebiegu zacznie się psuć. Jeśli blacha w dobrym stanie, zostawiłbym go sobie już na amen
  • Odpowiedz
@nint: Ojj corsa była autem nie do #!$%@?. Zjeździłem nią pół Polski. A jak usiadło w niej 5 chlapo z bagażami to ona sama siadała tak że koła potrafiły trzeć o nadkola.
  • Odpowiedz