Wpis z mikrobloga

Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z tym robię #pokazforme i proszę o 12 plusików motywujących do przetrwania kolejnych 12 miesięcy!
Podsumowując ten rok: mogło być lepiej, mogło być gorzej. Treningi dla mnie to czysta przyjemność, podobnie jak dieta. Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
#silownia #mikrokoksy
Lujan - Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z ty...

źródło: comment_SbpTyArhFxUY2nh6aTNTNjuE8UcSmlTA.jpg

Pobierz
  • 232
@dawidrayan: to w takim razie spoko :)
@Akhme: na początku FBW, ale ogólnie split. Na klatę wyciskanie na płaskiej, hantle na płasko, hantle na skosie, rozpiętki i ściąganie linek.
@wrth: szczerze? nie mam zielonego pojęcia. Waga pokazywała 8,9% co moim zdaniem jest mocno przekłamanym wynikiem. wydaje mi się, że około 12-13%.
@nie_odejde_stad: nie ograniczam się. stale w moim menu jest tylko kurczak, maślany chleb tostowy i paprykowe wafle ryżowe. jem to, na co mam ochotę - nie mam słabości do słodyczy, za to do fast foodów, więc często jestem zmuszony wliczać kurczakburgery czy kebaby :P co do ćwiczeń to żadnych konkretnych polecić nie mogę. rób te, które ci się podobają, które dają ci radość.
@bohlen: tak, z czasem to już wchodzi
@szancik: nadwyżka kaloryczna - jesz więcej, niż masz zapotrzebowania.
nie ma ćwiczeń tylko na kaloryfer. świetne są ćwiczenia złożone jak np. przysiady, ale pamiętaj, że sześciopaku nie będzie, dopóki nie będziesz miał wystarczająco niskiego poziomu tkanki tłuszczowej.