Wpis z mikrobloga

@izeuszka: nie posiadam. kiedyś byłem dość mocno zakompleksiony, na szczęście mi przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomkers: allahy ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwierz mi, że też masz sześciopak tylko żeby go zobaczyć, musisz zejść z poziomem tłuszczu do około 12%.
  • Odpowiedz
@Lujan: Jesteś mega pozytywnym człowiekiem :) Możesz powiedzieć więcej o skuteczności diety brudnego jedzenia? To naprawdę ma prawo działać i ma się energię? Do tej pory ciągle spotykam sie tylko z dietą typową-czystą. Pilnowałeś bardzo skrupulatnie obliczeń?
dzięki za odp.
  • Odpowiedz
@tomkers: dziękuje, to bardzo miłe.
tak, iifym działa, ale w granicach zdrowego rozsądku. nie przesadzaj z węglami prostymi (cukrami). cała reszta nie ma znaczenia. dla organizmu nie ma większego znaczenia, czy weźmiesz przykładowo 1000kcal z pączka i białka serwatkowego czy z kurczaka z ryżem i orzechami (przy założeniu, ze makrosy będą takie same). I nie, nie pilnowałem obliczeń skrupulatnie, nie warto popadać w obsesje. Czasami jem na oko, ostatnie kilka dni
  • Odpowiedz
@byloaledobre: osobiście bym się nie zgodził. mięśnie z natury działaja na kobiety, w granicach rozsądku oczywiście. to symbol zdrowia, ale nie tylko o fizycznosć chodzi. ważne jest też to, że ćwiczenie pozwala uwierzyć w siebie, nabrać pewności i odwagi.
  • Odpowiedz
@tomkers: Jasne, nie ma problemu. Ale z kolei ja mam prośbę - jak włączyć priv? Przez tyle lat co tu byłem miałem wyłączony? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@tomkers:

dla organizmu nie ma większego znaczenia, czy weźmiesz przykładowo 1000kcal z pączka i białka serwatkowego czy z kurczaka z ryżem i orzechami (przy założeniu, ze makrosy będą takie same)


No bez przesady. Co to w ogóle za porównanie :D Chyba cię trochę poniosło. Uwierz że to ma znaczenie i to bardzo duże. Szczególnie dla twojego zdrowia.

Jak na rok ćwiczeń to nie jest źle, ale szału też nie ma. Jaki
  • Odpowiedz