Wpis z mikrobloga

To nie downgrade grafiki, optymalizacja i bugi są największą bolączką najnowszego "Wiedźmina". Zdaniem recenzenta serwisu Polygon.com największym problemem tej gry jest fakt, że twórcy nie umieścili w niej murzynów. To skandal, że w grze opartej na mitologii słowiańskiej zabrakło murzynów.

"Also, while I did not by any means see every city, burg and outpost in The Witcher 3's world in my 70+ hours spent within it, I don't recall a single non-white humanoid anywhere — not in Skellige, Novograd, Oxenfurt or anywhere else. Once I realized this I couldn't stop looking for any example of a person of color anywhere, and I never found it, unless you count naked monster women sitting at the feet of a boss like a slightly more awkward tribute to a Frank Frazetta painting. But maybe they're in there, somewhere."

LINK

#wiedzmin3 #ps4
  • 27
@WykopWasPrzejrzal: co ciekawe. Akurat amerykańska lewica jest podzielona na zwolenników feminizmu i jego przeciwników. Z czego mi wiadomo obóz przeciwników jest liczniejszy i kręci ostrą beke z osób takich jak Anita Kasparian czy takich glupotek jakie wypisuje Polygon.

Prawda jest taka ze nie wszyscy 'lewacy' popierają takie ruchy.
@Mayki44: Najbardziej rasistowską postawą jest doszukiwanie się rasizmu w sytuacjach całkiem z tym niezwiązanych, czyli zwracanie na kolor skóry bez powodu - samozaoranie. B) Był kiedyś taki film na wykopie, jak pewien dziennikarz pytał redaktora jakiejś gazety o to, czemu na swojej okładce umieścił same twarze białych ludzi, na co ten go zwalczył jego własną bronią i zaczął mu wyrzucac, JAK TO, PAN ŚMIE W OGOLE ZWRACAĆ UWAGE NA KOLOR SKÓRY.
@MuzG: Jak @Zioman powiedział, to jest sukkub.

I to że nazywasz gościa 'lewakiem' świadczy o Twoim pomyleniu. Bo lewactwo w USA tłumnie walczy z takim sposobem myślenia i z feminizmem. Jak nie wierzysz to mogę Ci kilka materiałów podesłać.
@YgoR: A ta odpowiedź dotyczy... czego? Ja tu się staram ładnie Tobie wytłumaczyć że feminizm nie jest lubiany przez większość 'lewicowców' a raczej liberałów obyczajowych, a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś tekstem o... niczym? No postaraj się chociaż...
@YgoR: Przede wszystkim współczesny feminizm na zachodzie przeczy ideom liberalizmu obyczajowego. Więc w jaki niby sposób lewactwo walczy z problemami które samo stworzyło? Czyli feminizm jest owocem lewactwa i jest zły u sedna? To właśnie sugerujesz koniec końców swoją wypowiedzią. Czyli równouprawnienie kobiet i mężczyzn do którego w zdecydowanej części przyczynił się ruch feministyczny jest złe?