Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88: facet chyba już nie ma się do czego #!$%@?ć. Widziałem kilka jego filmów, ale tu popisał się już wyjątkowym jak na siebie idiotyzmem.
Kamizelka jest najprostszym i najtańszym sposobem znacznego zwiększenia swojego bezpieczeństwa po zmroku, zwykła z marketu za 10 zł wystarczy i jest praktycznie bezobsługowa (żadnych prądnic, baterii, żarówek, diod do wymiany). Jak ktoś z was jeździ gdy jest ciemno (o co już koło października nie będzie trudno
@nieocenzurowany88: co za debil robił ten avi

1. sam byl wolal zeby moje dziecko w przedszkolu na wycieczkach/spacerach kolo ruchliwych ulic nosilo taka kamizelke
2. na rowerze sam jezdze, kamizelki nie nosze natomiast mam tyle odblaskow i lamp, ze swiece jak choinka w boze narodzenie. jesli ktos nosi to chyba dobrze, ze chce byc lepiej widoczny dla kierowcy, nie wiem czemu kretyn sie czepia
3. na budowie trzeba nosic takie kamizelki
@nieocenzurowany88: Inni wszystko już napisali, więc powtarzać się nie będę.

Ale widzę, że nikt nie zwrócił uwagi na to, że:
1. Facet ewidentnie nagrywa pewne osoby (w tym dzieci), co potwierdzają podpisy pod filmem. Osoby te nie są w takim razie tłem nagrania, a jego pierwszym planem. Ciekawe, czy ma pisemne zezwolenie na publikację wizerunku tych osób? Bo bez niego opublikowanie takiego nagrania narusza prawo.
2. Od 40 sekundy jedzie sobie