Wpis z mikrobloga

@bialysony: powiem szczerze, ze takich zwyklych roboli co tu przyjezdzaja, to jeszcze lepiej pedzluja. Ponizej 7 euro na reke :D. A taki niedoswiadczony bierze co mu popadnie na reke. Ja tez uwazam, ze ta stawka 9.36euro brutto jest beznadziejnie niska. Mozna samemu szukac pracy w DE, nie trzeba przez agencje posrednictwa, bo po drodze kasy jeszcze z Was tyle wezma. A jak ktos już chce przez posredniczaca, to proponuje http://www.autovision-gmbh.com/stellenangebote-hilfskraefte/wolfsburg.html, bo
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: tak z ciekawości: co CIę obchodzi ile agencja zarabia? To jest totalanie ich sprawa, jeśli są chętni na taką prace to sie znajdą bez problemu. Agencja zarabia tyle, by było ją stać na poświęcanie czasu na szukanie i zajmowanie się pracownikami. Ot tyle.

W restauracji też pytasz "20zł za kotleta!? To ile wy na tym zarabiacie!?!"
  • Odpowiedz
@onkel: czekaj, ale to 8.5 burtto nie dotyczy wszystkich pracownikow. Jezeli nie byles zatrudniony przez dlugi czas lub jestes na okresie probnym, firma nie musi dac Ci tych 8,50euro, mozesz dostac mniej. W dodatku, jesli firma proponuje ci 8.5eruo brutton na wejscie, to jest to bardzo kiepska firma i nie warto sie anagzowac. Tutaj studenci za godzine dostaja 8.70euro, w dodatku za 80 godzin pracy miesiecznie potrafia wyciagnac 1000euro. To pomysl
  • Odpowiedz
@sorek: mam wrazenie, ze wstales dzis lewa noga i sie czepiasz, takie jest moje zdanie. Wiec proponuje isc do lazienki ze swoja lewa i prawa reka, zbic cisnienie i wrocic. Moja sprawa o co kogo pytam. A Tobie nic do tego. Nie wiem skad masz ten bol dupy, ale uwazam, ze ta agencja kroi ludzi na kase. I nie jest to tylko moje zdanie. Wiec grzecznie sie zapytalam ile z tego
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: ja Ci powiem co się robi jak kotlet w restauracji jest drogi albo agencja daje za niską stawke:



Pytanie o takie rzeczy jest conajmniej głupie.
  • Odpowiedz
Pytanie o takie rzeczy jest conajmniej głupie.


@sorek: to ja Ci napisze, ze nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. Mozesz zostac przy swoich niewiarygodnie interesujacych pogladach. Nie mam zamiaru ich zmieniac. Jednka nie zamierzam z Toba dalej dyskutowac, gdyz poziom mojego rozmowcy nie odpowiada mi, jest zdecydowanie za niski.
  • Odpowiedz