Wpis z mikrobloga

@sorek: Drogi mlody czlowieku, jak ktos mi rzuca tekstami o lewakach, prawakach, to ja wiem, ze rozmawiam z gimbaza. Skonczylam na dzis z Toba, jestem za stara, a Tyza mlody smarkaczu na takie dyskusje. ZEGNAM!
@Middle-Earth: Oczywiscie masz duzo racjii w tym co piszesz, ale miej na uwadze że jak ktos studiowal kulturoznastwo, albo marketing i zarzadzanie i zna Niemiecki na niskim poziomie to ta stawka jest w sam raz.
Swoją drogą mysle, że rozmowa o swoim życiu zawodowym na wykopie jest w porządku doputy, dopuki nie podajesz prywatnych informacjii typu nazwa fimy itp. Moim skromnym zdaniem moglabys podać stawke, branże itp.
@prezydent88: nie podaje na mirko takich rzeczy, nawet branzy, nie lubie mowic za duzo o swoim prywatnym zyciu. Takie mam zasady. To co powiedziales o ludziach zarzadzania, marketingowcach, to jakas bzdura, w Niemczech tez oni zarabiaja krocie. A jak nie znasz jezyka niemieciego, to sie nawet tutaj nie wybieraj. A znam tez takich co mowia tylko po angielsku a wyciagaja 4k eur netto miesiecznie. Trzeba sie cenic, jak pokazesz Niemcowi, ze