Wpis z mikrobloga

@Karoleer: Podobnie. Na wykopie cały czas jadę po Korwinie co nie oznacza, że lewak ze mnie. Z wielu kwestiach się z Korwinem zgadzam(tak jak z Kukizem), ale styl bycia Korwina dyskwalifikuje go w jakichkolwiek wyborach. Wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia, zero dyplomacji, problemy z poprawną polszczyzną, jego życie osobiste...

Zresztą dużo o Korwinie mówia jego wyborcy, czyli wykop. #!$%@? umysłowe level900 xD
@Dzery: przegraniec? 4.4% to bardzo dobry wynik jakby nie patrzec.


@stoprocent: Wrzucam poglądowy wykres w temacie "bardzo dobry wynik".

@8Dawid88: Moim zdaniem znacząco przecenia się siłę Kukiza, w tych wyborach przez wiele osób został on potraktowany jako możliwość pokazania PO, że nie są zadowoleni. Taki bezpieczny sposób pokazania, że nie akceptują bezwiednie tego, co PO robi - tu była pewność, że w najgorszym wypadku będzie druga tura.

W wyborach
źródło: comment_behwRFukZuMNRuIuHYn0IUxJ1hJFwjU7.jpg
@eragonn14: nie pierwszy raz, Kukiz jest w sejmiku dolnośląskim. Niemniej, beka z Korwina.

Tak do wszystkich, bez wołania: od zawsze głosuję na Korwinowskie partie, ale to ciągle z braku laku. Wolałbym, żeby np. Wipler został w KNP a Korwin sam zgnił w KORWiNie, ale to niemożliwe. Korwin jest absolutnym nieudacznikiem politycznym. Miałem na niego nie głosować przez ostatnie idiotyczne wypowiedzi, ale zamknąłem oczy i przełknąłem tę gorycz, jednak jest to ostatni
@dontonek: To co piszesz świetnie tłumaczy dlaczego w Polsce zawsze będzie #!$%@?. Tutaj nie trzeba fałszować wyborów, lepiej stworzyć wroga nr 1 - Kaczora i ciągle na niego gnoić. Ludzie nie głosują na partię zgodną ze swoim światopoglądem tylko przeciwko Kaczorowi, bo pis jest #!$%@?, a po to mniejsze zło.

Nie twierdzę, że pis jest dobrą partią, bo jest w niej pełno agentów i typków spod ciemnej gwiazdy, którzy tylko patrzą