Wpis z mikrobloga

Mireczki, jeżeli będziecie mieli okazję to polecam piwo Blue Moon. Bardzo nietypowy smak i zapach, coś czego nie potrafię porównać do żadnego innego piwa. Bardzo mi smakował i gdyby nie to, że jest tak drogi piłbym go częściej.
A jeśli ktoś już to piwo zna, to proszę o polecenie czegoś podobnego (dobrze by było gdyby też tańszego)

#piwo
Pobierz P.....a - Mireczki, jeżeli będziecie mieli okazję to polecam piwo Blue Moon. Bardzo n...
źródło: comment_NTI1tuwh7AQ3VxmvnMpoUBRB9taEF5Fd.jpg
  • 14
@PanBulka: Przecież to jest koncerniak produkowany na masową skalę, nie piłem tego nigdy ale założę się, że można kupić coś lepszego za tę samą cenę z oferty polskich browarów.
@PanBulka: Pszeniczniak ze skórką pomarańczy i kolendrą, pszeniczne piwo samo w sobie posiada te nuty smakowe, tylko tutaj są podbite ;) Jakiś czas temu kupiłem jakieś polskie pszeniczne z tymi przyprawami, ale nie pamiętam co to było. Jak sobie przypomnę to dam znać.
@PanBulka: Nie powinienem się wypowiadać o nim, bo nie piłem, ale przejrzałem kilka recenzji teraz i podobno zwykły koncernowy witbier, nie ma się czym zachwycać ani broń boże płacić za to w polsce jakieś 20 zł, spróbujcie sobie Witbiera od Kormorana.
Pszeniczniak ze skórką pomarańczy i kolendrą

@Izeer:

Jak chcesz coś podobnego, a nawet lepszego, to polecam bardzo Triple Blondie od Corneliusa, do nabycia w wiekszych marketach. Niemalże to samo, ale lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rakinstant #znafcy porównujący witbiera do tripla, nawet nazwy piwa nie poprawią poprawnie napisać.