Wpis z mikrobloga

Mały update

Wykluło sie na razie 11 z 13 sztuk. Jak wyklują się wszystkie, to podzielę je na samce i samice w osobnych terrariach. Im mniej ich razem, tym mniejsza szansa na poobgryzanie ogonków ;)

Niestety 4 sztuki siedzą ciągle w izolatce - nie chce im się wchłonąć to coś. U wczorajszego malucha weszło z powrotem po 2h, u tych malców już 5h i ciągle mają na wierzchu (mniej niż na początku, ale jednak). Na forum pytałam, co to w ogóle jest, na razie cisza. @Dipolarny masz jakiś pomysł?

Tu tak mało
A tu hardcore

Do tego zrobiłam maluszkom małą sesję zdjęciową. Fajnie się zachowują, bardzo grzecznie, ale jak tylko widzą możliwość ucieczki - nie wahają się za dużo ;D

To samo zdjęcie w 3 egzemplarzach praktycznie
Dwa
Trzy

No i najwazniejsze - spełniłam swoje marzenie dzisiaj - patrzcie na poniższe zdjęcia ;D @GraveDigger to dla Ciebie ;DD

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nawet grzecznie siedziały
Bardzo szybko je ułożyłam


Nagrywałam wczoraj klucie pięciu na raz, ale zanim zdążyły się z jajek wyswobodzić, to zgasło światło i czas spać, więc nie ma co oglądać ;<

I bonusowo wczorajsze ułożenie do snu :D Wszędzie dobrze, ale na rodzeństwie najlepiej ;D

A tu fanpage;D

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Mały update

Wykluło sie na razie 11 z 13 sztuk. Jak wyklują się wszystk...

źródło: comment_4GPs9tNXgSKuzaDMfnrkeS2pa5eJ1im6.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GraveDigger: musi, siedza na razie w pojemniku z mokrym ręcznikiem i widzę, że wchodzi do brzuszka, ale baardzo bardzo wolno... Jeden to rozwalił i ma takie długie, że zaplątuje mu się o tylne łapki O.O
  • Odpowiedz
@Rain_: kula żółtkowa (czy jakoś bardzo podobnie). Dostałam odpowiedź, że czasem wchłania się samo, ale może też odpaść i wtedy po prostu trzeba agamę pilnować, czy je dobrze ;)
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Dokładnie kula żółtkowa raczej się wchłonie do jakimś czasie albo właśnie odpadnie. Nie ma powodu do wielkiego niepokoju, Powinno być ok :). Graty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz