Wpis z mikrobloga

Planowanie wyprawy dookoła Polski część VI: #zamosc -> #przemysl (nie ukrywam, że liczę na dobrą duszę z Przemyśla i nadal marzę, że odezwie się ktoś z okolic #lublin).

Start 8 czerwca. Na tę chwilę trasa ma ok 4250 km i 35 500 m przewyższeń.

Misie Gumisie... Standardowo prosiłbym Was o:

1. Propozycje noclegu (póki co mam ich 33, ale głównie na północy i południu i sporo się dubluje, a część nie jest pewna). W tym rejonie będę albo koło 14 czerwca albo pod sam koniec czerwca w zależności czy wystartuję na wschód, czy na zachód - preferowany jest wschód. Na zasadzie "jak będę w domu to przygarnę" ew. kumpel, rodzina itd, czy też tanie hostele, pensjonaty etc. Tak do 50km nawet od trasy, bo trasa nie jest super sztywna to raz, dwa czasem lepiej 2h popedałować niż spać pod gołym niebem (jadę bez namiotu, a i prysznic na takiej wyprawie to luksus). Mowa jest oczywiście o wszystkich przygranicznych okolicach (głównie czerwiec i początek lipca 2015).
2. Uwagi którędy nie jechać - przez dziadowskie, nieutwardzone trasy lub nie wolno tam jeździć rowerem - duży ruch samochodowy nie jest dla mnie problemem.
3. Co warto zobaczyć - ze szczególnym uwzględnieniem ładnej, zabytkowej architektury (zamki, etc.).

Link do dzisiejszego fragmentu trasy - macie jej zdjęcie poniżej. Zamieszczony odcinek (oczywiście tylko przykładowy początek i koniec - wszystko zależy od noclegów) ma 250km i 1400m w górę. Nocleg na każdym etapie tego odcinka wielce byłby pomocny, bo ściana wschodnia i zachodnia jakoś słabo z propozycjami.

#metaxynarowerze (wrzućcie sobie ten tag na czarną listę jak komuś podnoszę ciśnienie spamem i po sprawie) #turystyka #podroze #rower #szosa #polska


Pobierz metaxy - Planowanie wyprawy dookoła Polski część VI: #zamosc -> #przemysl (nie ukrywa...
źródło: comment_eCIyl8X8XV0TcdQA4KxtD6ZBIwTP8hVu.jpg
  • 17
@krzychu_85: Napisałem już na PW. Bardzo chętnie bym zatrzymał się na taki postój, ale kwestia jest taka, że 17 lipca lecę na Islandię i muszę się maksymalnie streszczać. Jednak jakbym był wyczerpany czy też prało żabami z nieba to chętnie skorzystam. Będę w okolicach 14-15 czerwca lub sam koniec czerwca/początek lipca (w zależności od kierunku startu - póki co b. prawdopodobna opcja z początkiem lipca).
@maciejbo1: A tego niestety Ci nie powiem, tak jak nie powiem reszcie skąd jesteś, bo osoba ta nie ma uzupełnionego miasta w profilu. Toteż pewnie sobie nie życzy, żeby dzielić się taką informacją.
@maciejbo1: Heh, no właśnie edytowałem komentarz, że zauważyłem, że Ty masz podane miasto, ale tamta osoba nie.

Ano to decyzja tylko tych osób. W relacjach z podróży też nie będę podawał u kogo nocuję jeżeli sobie ten ktoś nie życzy. Co do miejsca nocowania to będzie trudniej, bo będzie widać na mapie, ale skoro nie będzie tego jak powiązać z daną osobą to żaden problem.

Jakbyś jednak jakimś cudem był to