Wpis z mikrobloga

Wykopki to zwierzęta, które nie uszanują żadnych wartośći. Zginął chłopak. Zabawne prawda? strzelać do bydła ? hehe. Bydła bo wbiegł na murawe... Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ? Chłopak złamał przepisy i policjant złamał przepisy. Różnica jest taka, że to policjant powinien tych przepisów przestrzegać... Dalej brońcie bandytów w mundurach, dalej łykajcie medialne kłamstwa. Mam nadzieję, że pewnego dnia przyjdą po was i będą walczyć z wami tak jak to od paru lat robią z nami.
#kibole
  • 459
@peruun: A kibic zgodnie z przepisami nie powinien wbiegać na murawę ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest akcja i jest reakcja, ale widzę, że nie czytałeś tego co napisałem. Uważam, że strzelał za wysoko, ale trafienie w tętnicę gumową kulą to zwykły pech tego który robił rozróbę. Powiedz mi w takim razie jak się mieli zachować policjanci skoro widzą bandę wbiegającą na murawę, w której nie ma żadnej
Nie moge tego czytać. Nie interesuje sie piłka nożna. Jednym z powodów jest Cale to bycie kibicem a tym bardziej kibolem. Nigdy tego nie kupie.

Mimo to uważam, ze zabicie kogoś za wtargnięcie na murawę to za duzo. Ja rozumiem, ze nikt bydła nie broni. Ale serio? Zabić? Nie umiecie sobie tego wyobrazic czy co?

Spoko. Jakby zginał w jakis bijatykach miedzy kibolowych to ich sprawa i bym pewnie powiedział, ze dobrze.
Mimo to uważam, ze zabicie kogoś za wtargnięcie na murawę to za duzo. Ja rozumiem, ze nikt bydła nie broni. Ale serio? Zabić? Nie umiecie sobie tego wyobrazic czy co?


@s87: Ale nikt nikogo nie zabił celowo. Ludzie się doczepili jakby to była egzekucja. Zdarza się. Tak samo jak spadają samoloty pasażerskie mimo, że największe głowy tego świata kombinują jak zrobić, żeby nie spadały. To był wypadek, a nie "zabicie". Na
@peruun: Gazu? Na murawie w trakcie meczu? Jeśli masz na myśli gaz bezpośredniego kontaktu (taki jak np pieprzowy) to jest to zły argument, bo musieliby być bardzo blisko siebie żeby zadziałał, a wtedy grupą przebiliby się na pewno. A zadaniem policji było rozdzielenie grup, by nie doszło do bezpośredniej konfrontacji. Ktoś by dostał gazem po oczach, a ośmiu kolejnych by przeszło dalej. Zresztą pewnie zdajesz sobie sprawę że gaz to broń
@szyk: niby jesteś zielonka ale gadasz dobrze, to stadionowe drewno traktuje to jak egzekucję xD porównanie do ostrzelania gumą w przypadku przekroczenia prędkości jest robieniem #!$%@? z logiki. Są przepisy regulujące użycie takiej broni. Mieli prawo jej użyć. A że ręka mu się omsknęła czy coś to już inna sprawa. Policjant też człowiek i błąd ma prawo popełnić. Może przynajmniej to patologiczne bydło zastanowi się dwa razy przed wszczęciem kolejnej rozruby.
@Arrival: tylko na "milion" zdań czytam w większości takie ze "dobrze mu". Zgodzę sie z tym ze zadzialal przypadek i moze za wysoko celowal policjant.