Wpis z mikrobloga

Wykopki to zwierzęta, które nie uszanują żadnych wartośći. Zginął chłopak. Zabawne prawda? strzelać do bydła ? hehe. Bydła bo wbiegł na murawe... Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ? Chłopak złamał przepisy i policjant złamał przepisy. Różnica jest taka, że to policjant powinien tych przepisów przestrzegać... Dalej brońcie bandytów w mundurach, dalej łykajcie medialne kłamstwa. Mam nadzieję, że pewnego dnia przyjdą po was i będą walczyć z wami tak jak to od paru lat robią z nami.
#kibole
  • 459
  • Odpowiedz
@peruun: Jakby nie wbiegał na murawę to by nie dostał kulki. Należało mu się. 27 lat to już powinien wiedzieć co jest zabronione. Na mecze nie można pojść z rodziną bo takie bydło biega i bije wszystkich. Samo rzucanie kamieniami to jesta zamach na życie drugiej osoby. Policja miała prawo bronić swoje życie używając broni.
  • Odpowiedz
@peruun: nie, ale 27 lat to wystarczajaco doswiadczenia zyciowego, zeby zdawac sobie sprawe z tego co moze sie stac. zwlaszcza w Polsce, gdzie jest taka a nie inna polityka wobec kiboli. w Twojej wypowiedzi zabrzmialo to jakbys chcial kogos wiekiem usprawiedliwiac - sorry, nie ma szans. to nie jest 10-letnie dziecko nieswiadome zycia i bardzo tez watpie zeby to byla jego pierwsza akcja tego typu. nie wiem co tutaj do
  • Odpowiedz
Nigdy by cie tak nie #!$%@?ło zeby wyjść ze swojej piwnicy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peruun: na pewno nie na stadion z tymi zwierzętami XD
  • Odpowiedz
@peruun: Nie no chwila, kibicami nazywamy normalnych ludzi, którzy wspierają swoją drużynę, nie odpieprzając jakichś akcji, a kibolami właśnie tego typu bydło, które wbiega na murawę, żeby bić się z zawodnikami przeciwnej drużyny. Nie nazwałbym nigdy kibolem człowieka, który przychodzi z dziećmi na trybuny, ogląda mecz, a potem grzecznie wychodzi i wraca do domu, tymczasem takie bydło rzuca się na siebie nie wiadomo w jakich celach. Fakt jest jeden -
  • Odpowiedz
@peruun: prosze Cie...kibol=kibic? mam nadzieje, ze trollujesz. znam genialnych ludzi, ktorzy sa kibicami i wiernie dopinguja swoj zespol - czasami chodza na mecze, czasami ogladaja je w domu. mozna z takimi ludzmi siasc przy piwie, podyskutowac co nowego w danym sporcie, jak obstawia przyszlosc danej druzyny czy szanse w kolejnym spotkaniu. kibol to zazwyczaj ktos, kto uzywa kibicowania jako pretekstu do wyladowania swojej agresji i #!$%@? zyciowego na innych ludziach.
  • Odpowiedz
@Arrival: Faktycznie, źle zrozumiałem sens twojego komentarza. Masz rację :)
@peruun: odpowiedz mi w końcu, po co to bydło było w ogóle na stadionie? Czy potrzebowali meczu do tego aby zrobić rozróbę? Bo na mecz kibicować nie przychodzi się w kominiarce wiosną. Nie mogli się umówić na ustawkę po meczu w lesie? Poza tym wykazałem ci dlaczego twoje metody zapobiegnięcia w takiej sytuacji są nieskuteczne, a ty dalej
  • Odpowiedz
@peruun: Troche z dupy porównanie, ale jeśliby mandaty, fotoradary, czy wszelkie inne metody ograniczania prędkości by zawiodły to co robić jakby zostało tylko strzelanie?

Tak samo samo ze stadionami, co po tych zakazach stadionowych, monitoringach, ochronach na meczach, eskortach kibiców, oddzielanie ich od siebie skoro i tak się zachowują jak wściekłe małpy? Ani słowa, ani prawo do kiboli nie przemawia, więc już zostało chyba tylko strzelanie.

Jestem wierzący, od dłuższego
  • Odpowiedz
@peruun: No to policja przypilnowała prawa. Za ostro, ale przypilnowała. Przykro mi, ale jak kibole uważają się za takich samców alfa, prawdziwych mężczyzn to się liczcie z tym, że jak robicie zadymy to ktoś w końcu zostanie #!$%@?. A ile moich znajomych zostało pobitych/okradzionych przez was #!$%@?? "za kim jesteś cwelu?" I nikt im sprawiedliwości nie wymierzył. A teraz płaczecie jak #!$%@?, bo jeden z "waszych" dostał to, co sami
  • Odpowiedz
CO WY W OGÓLE #!$%@?. JAK MOŻECIE SIĘ CIESZYĆ ZE ŚMIERCI CZŁOWIEKA. ZABIJAJMY KAŻDEGO KTO WEJDZIE NA MURAWĘ, ZABIJAJMY KAŻDEGO KTO PRZEJEDZIE NA CZERWONYM ŚWIETLE, ZABIJAJMY KAŻDEGO ZA BYLE CO . JAK #!$%@? MOŻECIE USPRAWIEDLIWIAĆ POLICJANTA, KTÓRY ZABIŁ?! KIBIC NIE BYŁ BEZ WINY. ALE CZY ZA BYLE CO POWINIEN ZAPŁACIĆ ŻYCIEM? ZASTANÓWCIE SIE CO WY #!$%@?. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.
  • Odpowiedz