Wpis z mikrobloga

Wykopki to zwierzęta, które nie uszanują żadnych wartośći. Zginął chłopak. Zabawne prawda? strzelać do bydła ? hehe. Bydła bo wbiegł na murawe... Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ? Chłopak złamał przepisy i policjant złamał przepisy. Różnica jest taka, że to policjant powinien tych przepisów przestrzegać... Dalej brońcie bandytów w mundurach, dalej łykajcie medialne kłamstwa. Mam nadzieję, że pewnego dnia przyjdą po was i będą walczyć z wami tak jak to od paru lat robią z nami.
#kibole
  • 459
@haaaeee: TERAZ TO #!$%@?ŁAŚ XD. Widzę, że i z logicznym myśleniem miewasz problemy. Ty mnie uraziłaś mówiąc, że jestem "stuleją" i zgłaszam to Michałowi. (,)
Chłopczyku.
ty mówisz "wypadek" - ok, ja się z tym zgadzam, ale jak to się ma do twoich słów, w których wyrażasz pragnienie by tych wypadków było więcej?

@prusi: Nijak. To nie nie była forma mojego życzenia co do zmiany systemu karania bandytów - tylko luźne życzenie - wyrażona emocja. Myślałem, że zrozumiesz po przykładzie z gwałcicielem, ale oczywiście nawet przy takiej łopatologii mnie zawiodłeś. Im też życzę, żeby spotykały ich nieprzewidziane
@neib1: halo, halo, tu Ziemia, ty mnie nigdy nie widziałeś! co lepsze: tak uzasadniasz swoje wyzwiska - "jesteś wykopkiem, bo jesteś, bo zrobiłeś to odruchowo, bo jesteś wykopkiem". to jest naprawdę tragiczne, weź już się nie pogrążaj. nazwanie cię lewakiem było w pełni uzasadnione - jeśli nie, to cofam, ale najpierw wyzbądź się anarchistycznych poglądów.
@prusi: Nie muszę widzieć.
Zatem jeszcze raz. Wiesz skąd wiem, że menel zapyta mnie o kasę albo peta? Tym razem może się uda. To nie jest fizyka kwantowa. Dasz radę.
@neib1: hm... dalej ciągniesz tą "analogię"? myślałem, że jasno zasugerowałem ci, że jest bezsensowna.
ok, wiesz, że zapyta cię o kasę, bo wielu żulów wcześniej zapytało cię o kasę (zadowolony?). z tym, że aby zakwalifikować kogoś jako żula musiałeś zobaczyć jego ubiór, a ty w momencie jak nazwałeś mnie kucem-wykopkiem nie wiedziałeś o mnie nic, zrobiłeś to (XD) odruchowo, bo przecież słowa lewak używają tylko kuce-wykopki (ktokolwiek to jest, bo nawet
@prusi: Rozumiem, że doświadczenie dotyczy tylko cech wizualnych? Kompletna bzdura. Typowego wykopka ocenia się po jego typowych wypowiedziach i durnowatej logice. Nie potrzebuje cię widzieć, żeby to znaleźć. Zresztą twój wygląd nie powiedziałby mi nic, bo nie wiem jak wyglądają typowe wykopki i czy mają cechy wspólne ubiorów.
Jeśli chodzi zaś o „logikę” i sposób zachowania to wpisujesz się doskonale w ten trend, więc jest absolutnie wystarczające. Weź mi wytłumacz na
@neib1: ok, nie chcesz mi udowodnić, że nie jesteś anarchistą - niech będzie. zatem tylko przypomnę twoją logikę: nazwałem cię lewakiem bo jestem typowym wykopkiem i wszystkie wykopki tak robią, a skąd wiesz, że jestem wykopkiem? bo nazwałem cię lewakiem XD
powiem ci jak było: nazwałem cię lewakiem, bo prezentujesz anrchistyczne poglądy, nazwałem cię patologią, bo promujesz patologię (zabijanie ludzi bez sądu z powodu swojego widzi mi się). co się stało
zresztą zazwyczaj ludzie o słabych zdolnościach poznawczych mają tendencję do takiego ekstremalnego generalizowania


@prusi: Podoba mi się, że sam na siebie wrzucasz, bo akurat twoje nazwanie mnie anarchistą to ekstremalne generalizowanie. Tak samo jak uznanie, że cytuję:

w twoim mózgu połowa wykopu to jeden człowiek, to jeszcze każdy, kto kiedyś kupił bilet na mecz piłkarski zasługuje na śmierć.

Tego gówna akurat nawet nie skomentuję.
Tak samo jak nie chce mi się
@neib1: napisałem ci dlaczego uważam cię za anarchistę, teraz ty napisz mi gdzie się mylę - tak to działa. a nie w sposób: napisałem ci dlaczego tak uważam, a ty tylko rzucasz "nie, kiepsko, próbuj dalej" bez żadnego uzasadnienia. mój błąd, że użyłem słowa "udowodnić" - teraz żeś się znowu uczepił słówka i 10 komentarzy spędzimy na dyskusji o dowodach, podczas gdy chodzi tylko o to byś wycofał się (lub przyznał
@neib1: albo wiesz co? daruj sobie. znowu uczepisz się jednego słówka i na nim oprzesz całą krytykę mojej osoby. nie odpisuj, nie interesuje mnie kim jesteś (w przeciwieństwie do ciebie, ty wiesz o mnie wszystko XD).
także bez odbioru.
napisałem ci dlaczego uważam cię za anarchistę, teraz ty napisz mi gdzie się mylę

@prusi: Ale ja ci napisałem gdzie się mylisz i w kolejnym poście nawet nie dotknąłeś tego zagadnienia, olałeś to zupełnie i próbowałeś mi wciskać, że nie mogę na twój temat pisać opinii, bo cię nie widziałem xD A potem znowu powtórzyłeś argumentację jakobym popierał samosądy - mimo tego, że ten zarzut już obaliłem, a ty w ogóle
@neib1: jak piszę rzeczowo to olewasz to i piszesz o tym, że jestem wykopkiem, jak piszę o tych twoich urojeniach to też źle, bo cię rzekomo obrażam, ale wiesz co? mam w dupie twoje zdanie.