Wpis z mikrobloga

Wykopki to zwierzęta, które nie uszanują żadnych wartośći. Zginął chłopak. Zabawne prawda? strzelać do bydła ? hehe. Bydła bo wbiegł na murawe... Kto za młodu nie zrobił niczego głupiego? Chcielibyście być za to zabici ? Chłopak złamał przepisy i policjant złamał przepisy. Różnica jest taka, że to policjant powinien tych przepisów przestrzegać... Dalej brońcie bandytów w mundurach, dalej łykajcie medialne kłamstwa. Mam nadzieję, że pewnego dnia przyjdą po was i będą walczyć z wami tak jak to od paru lat robią z nami.
#kibole
  • 459
@peruun: ja nie bronię policji, tylko się czepiam tego co napisałeś bo zabrzmiało to tak jakby obywatel nie musiał przestrzegać prawa. Raczej uważam że i kibice i policja są siebie warci. I tutaj i tutaj jest część idiotow, ale są też normalni ludzie.
@peruun: kibole to zwierzęta. Policja nie jest problemem. Policja musiała tam być, te jełopy nie. Poznałam kilkoro kibiców, od lvl hard, że za legię by zabił ( a kto wie, czy już tego nie zrobił ) po koleżanki z byłej pracy i ich fagasów. Na co dzień normalni ludzie, ale w wypowiedziach jako kibicach- totalni prymitywi i dno intelektualne i ta wieczna agresja. Nic tylko pozamykac razem w klatkach i czekać