Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich narzekających, marudzących jakie to lipne i bezsensowne życie mają. Nick Vujicic - gość, który oduczy was narzekania. Byłem na jego czwartkowym występie w Poznaniu i gość jest rewelacyjny. Gdyby każdy wykopkowy #przegryw pożyczył od niego 10 % entuzjazmu, tag #przegryw mógłby zniknąć. Ludzie, ogarnijcie się i weźcie się za siebie.
https://www.youtube.com/watch?v=XKTg_INHgpc

#nick #vujicic #nickvujicic #motywacja #feels #oswiadczenie
Pobierz dziwnyczlowiek - Dla wszystkich narzekających, marudzących jakie to lipne i bezsensow...
źródło: comment_tUC6sw8YCAgFKBhf4NrPgt9pNLAO5Gri.jpg
  • 32
@szyk: Bogaty ojciec, biedny ojciec
Autor:
Kiyosaki Robert

Odnośnie głównego wątku, to #!$%@? wbijam w plecy takiemu wieśniakowi jak Jaziu znosaMela, bo gdyby nie sztab ludzi pracujących nad nim, to płakałby codziennie po swoim wypadku. Teraz niby taki pozytywny. Nie ma to jak wpompować w jedną osobę entuzjazm, kapitał, czas i pracę wielu ludzi i pokazywać go jako wzór do podnoszenia się z upadku. #!$%@? do kwadratu.
@czuowiekzagadka: Nie rozumiem o co chodzi z cytowaniem? :-)

Pamiętam tytuł tej książki, bo kiedyś kolega nalegał, żebym ją przeczytał. Zaproponował mi tak zwany biznes życia i właśnie treść tej książki była potrzebna, żeby biznes ten rozpocząć.
Książki nie czytałem, po kilku stronach zrezygnowałem, bo zrozumiałem, że to tylko puste slogany.
@Szalony-Janusz: Jest szkodliwe. Później masa januszy myśli, że to recepta na ich marny żywot. Kiyosaki to oszust co zostało wielokrotnie udowodnione (google), a połowa tych pajacy z eventu OPa to ludzie trzaskający dużą kasę (zazdro) na naiwności ciemnego ludu.