Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich narzekających, marudzących jakie to lipne i bezsensowne życie mają. Nick Vujicic - gość, który oduczy was narzekania. Byłem na jego czwartkowym występie w Poznaniu i gość jest rewelacyjny. Gdyby każdy wykopkowy #przegryw pożyczył od niego 10 % entuzjazmu, tag #przegryw mógłby zniknąć. Ludzie, ogarnijcie się i weźcie się za siebie.
https://www.youtube.com/watch?v=XKTg_INHgpc

#nick #vujicic #nickvujicic #motywacja #feels #oswiadczenie
dziwnyczlowiek - Dla wszystkich narzekających, marudzących jakie to lipne i bezsensow...

źródło: comment_tUC6sw8YCAgFKBhf4NrPgt9pNLAO5Gri.jpg

Pobierz
  • 32
@dziwny_czlowiek: 'moje życie jest super, bo zarabiam pieniadze na mowieniu ludziom że moje zycie jest super i ich zycie tez moze byc super!'
Nie to ze nie mam do niego szacunku, gośc jest synem pastora to po pierwsze - mysle ze jak sie urodził ojciec zakasal rekawy i od małego wkladal mu do głowy różne kaznodziejskie triki i techniki. Fajnie mi sie słucha jak ktoś kto osiągnął sukces jest w stanie
@Davios: biorąc pod uwagę, że bez rąk i nóg miał ograniczone możliwości rozwoju zawodowego i wyboru ścieżki kariery, zrealizował się w 100% w jednej z niewielu branży, w której mógł się zrealizować. I zarabia więcej kasy, niż 99 % wykopowiczów, którzy mają wszystkie kończyny. Takie jest moje zdanie w tym temacie. Niech każdy #przegryw wyobrazi sobie, że nie ma rąk i nóg i się zastanowi, czy rzeczywiście jest przegrywem.
@dziwny_czlowiek: ale shit

1/1000000 niepelnosprawnych ma cel w zyciu cala reszta slusznie narzeka ze ma przewalone bo ma a ty mi kazesz nie narzekac bo 1 kaleka kosi niezly szmal na wystepach coachingowych dla naiwnych biedakow zyciowych

a to jaki gosc jest naprawde to wiedza tylko osoby z ktorymi zyje caly dzien bo spiac dupe nawet jak nie ma sie dupy na 2-3h prezentacji za 30tys. zl to umie nawet moj