Wpis z mikrobloga

Hurr durr La Liga taka wyrównana, inne drużyny to nie są chłopcy do bicia:

Barcelona vs:
Levante 5-0
Granada 6-0
Sevilla 5-1
Espanyol 5-1
Cordoba 5-0
Elche 6-0
Levante 5-0
Rayo 6-1
Getafe 6-0
*jeszcze jeden mecz z ostatnią w tabeli dość pewną spadku Cordobą

Chelsea vs:
Swansea City 5-0
#mecz #premierleague #laliga
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka:
- La Liga nie jest bardziej wyrównana od BPL.
- La Liga jest silniejsza od BPL.
- Pierwsze 5 zespołów La Liga jest lepsze zdecydowanie od ich odpowiedników z BPL.
- BPL faktycznie jest bardziej wyrównana.
- La Liga rządzi w europie.
- BPL rządzi u siebie.
  • Odpowiedz
@Pustulka: wyrównania niewyrównwana, poziomem bije PL o głowę. a to że w Anglii nawet jak gra drużyna z czuba tabeli ze spadkowiczem i biega się od pola karnego do pola karnego możesz świadczyć o wyrównaniu ligi ale nie o poziomie.
  • Odpowiedz
- BPL rządzi u siebie.
- BPL ma już mistrza.
- BPL ma już prawie pewne TOP 4.
- La Liga nie będzie miała mistrza do ostatniej kolejki prawdopodobnie.
- Atletico wciąż nie jest pewne 3 miejsca.

Wnioski każdy wyciągnie sobie sam.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: @fuberutsu:
No w tym sezonie fani *La Ligi usilnie pisali, że nie ma pomiędzy resztą ligi takich ogromnych różnic i chłopców do bicia. Sami gracze, którzy zamienili La Ligę na Premier League twierdzili, że gra się dużo szybciej, a drużyny przy stanie 2-0, 3-0 się nie poddają tak jak w Hiszpanii.

  • Odpowiedz
Pierwsze 5 zespołów La Liga jest lepsze zdecydowanie od ich odpowiedników z BPL.


@Pustulka: Jak dla mnie tylko dwie pierwsze druzyny sa lepsze od swoich odpowiedników w BPL reszta juz roznica sie zaciera.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Poza Sevillą, Rayo i Espanyolem to są w tej chwili piłkarsko zdecydowanie najsłabsze ekipy Primera Division. Rayo gra bardzo otwarty futbol i to zawsze kończy się dla nich w--------m na CN i SB.
  • Odpowiedz
@RoHunter: Mecze Atletico - Chelsea byłbyby dość specyficzne, ale w czym niby Chelsea mialaby być lepsza? ;-) Wyrównane by były.

@Ragnarokk: Hehe, że co? A może trzeba spojrzeć z innej strony, np:
"Na dluzsza mete nie wiem jak technicznie wytrzymaliby hiszpanskie osmieszanie"

Czyja to jest wina, że nie ma zimowej przerwy? Na pewno nie jest to wina La Liga ;)
Jak dla mnie, możecie sobie boxing day-ować dalej
  • Odpowiedz