Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi autami za 3000PLN. Kumple mi wysyłają zdjęcia jakichś volvo z 1999 roku w kombi i pisza jaki to zajebisty samochód jest. Albo BMW to tylko takie prawilne z 1997 roku. A to gówno jest takie, że kosztuje 1500zł i wygląda dokładnie na tyle. "Ale stary patrz na silniczek, 200koni, to jest to!". Nie - to nie jest to. Dobre auto wygląda tak np. tak:

#auto #samochody
kam1l - Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi aut...

źródło: comment_RTgvM7IuvDf8eGCOVJxql7Stz79fxBk6.jpg

Pobierz
  • 85
Nie zgadzam się, stare auta mają duszę.


@ryyyan: Bo ja wiem. Mój znajomy ma warsztat gdzie odrestaurowuje naprawdę stare auta i mówił że tyle ich już rozebrał na części pierwsze a żadnej duszy nie widział.
@kam1l: Bo jesteś (o ile to nie zwykły bait jak sugeruje ktoś wyżej) klasycznym przykładem współczesnego konsumenta, który musi mieć najnowsze, najbardziej błyszczące, napakowane elektroniką.
Ja polecam złomnikowy tryb życia. Kupujesz tanio i się nie przejmujesz czy się sypnie czy nie, bo jakby co to kupisz następny. A mnie w starych autach jarają drobne smaczki, które sprawiały, że auta były tak różne od siebie. No i do bólu proste. Dzisiaj klepią