Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi autami za 3000PLN. Kumple mi wysyłają zdjęcia jakichś volvo z 1999 roku w kombi i pisza jaki to zajebisty samochód jest. Albo BMW to tylko takie prawilne z 1997 roku. A to gówno jest takie, że kosztuje 1500zł i wygląda dokładnie na tyle. "Ale stary patrz na silniczek, 200koni, to jest to!". Nie - to nie jest to. Dobre auto wygląda tak np. tak:

#auto #samochody
kam1l - Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi aut...

źródło: comment_RTgvM7IuvDf8eGCOVJxql7Stz79fxBk6.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@owcaa: no co chcesz? wizualnie moze i zapuszczona, ale silniki tam są zdrowe ;) za 3k kupisz tez poobijana ale jezdzaca omege 3.0 :)
  • Odpowiedz
@Stitch: no niestety wizualnie do dupy. :D
podejrzewam jednak, że oprócz przepływki na pewno coś tam do zrobienia jeszcze jest.
a omy nie chcę :D
  • Odpowiedz
@M46num: Dlaczego troll? Nie mów, że wolisz 20-letni grat, którym strach jechać dalej niż 50 km poza miasto, bo nie będzie komu holować Cię do domu? Wolę niższej klasy nowy samochód, niż stare volvo w którym wyglądasz jak gimbus, który kupił je za kieszonkowe na czipsy i batony.
  • Odpowiedz
@crushyna: Auto 20 letnie z przebiegiem 350k - taaakie bezpieczne i taaakie niezawodne (szczególnie te naprawiane u Pana Mirka w szopie). Nie uwierzę w to, bo już kilka różnych samochodów miałem.

Masz rację, drugi argument trochę z dupy. Nie oceniam ludzi. Wiem, że każdy i tak jeździ tym na co go stać, tylko nie widzę sensu podniecania się takim samochodem.
  • Odpowiedz