Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi autami za 3000PLN. Kumple mi wysyłają zdjęcia jakichś volvo z 1999 roku w kombi i pisza jaki to zajebisty samochód jest. Albo BMW to tylko takie prawilne z 1997 roku. A to gówno jest takie, że kosztuje 1500zł i wygląda dokładnie na tyle. "Ale stary patrz na silniczek, 200koni, to jest to!". Nie - to nie jest to. Dobre auto wygląda tak np. tak:

#auto #samochody
Pobierz kam1l - Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi aut...
źródło: comment_RTgvM7IuvDf8eGCOVJxql7Stz79fxBk6.jpg
  • 85
@kam1l: jak będziesz miał kiedyś okazję to trzaśnij sobie drzwiami w jakimś nowym "premium" i starym aucie "premium" (np e34 i f10 bo to miałem okazję słyszeć) "stare zdezelowane" e34 robi "puf" a nowe ładne f10 "trzask", ale np e90 co ciekawe też jeszcze robi ładne miękkie "puf". Ja wolę stare samochody, bo znam dokładnie jego schemat elektryczny, jak co działa i mogę sobie zrobić wszystko samemu. Chce webasto? Proszę elegancko
Bo jesteś (o ile to nie zwykły bait jak sugeruje ktoś wyżej) klasycznym przykładem współczesnego konsumenta, który musi mieć najnowsze, najbardziej błyszczące, napakowane elektroniką.


@zongobongo: Super zero-jedynkowe podejście: kupujesz nowy samochód - ofiara konsumpcjonizmu. Kupujesz stary - rozważny konsument, przemyślane decyzje.