Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi autami za 3000PLN. Kumple mi wysyłają zdjęcia jakichś volvo z 1999 roku w kombi i pisza jaki to zajebisty samochód jest. Albo BMW to tylko takie prawilne z 1997 roku. A to gówno jest takie, że kosztuje 1500zł i wygląda dokładnie na tyle. "Ale stary patrz na silniczek, 200koni, to jest to!". Nie - to nie jest to. Dobre auto wygląda tak np. tak:

#auto #samochody
kam1l - Nie rozumiem kiedy ludzie (głównie faceci) podniecają się jakimiś starymi aut...

źródło: comment_RTgvM7IuvDf8eGCOVJxql7Stz79fxBk6.jpg

Pobierz
  • 85
@kam1l: Masz całkowitą rację, też mnie wkurza te podniecanie się dresików wozami za grosze bo to jedyne na jakie mogą sobie pozwolić, a to, że deska rozdzielcza jest w kolorze grzyba z pleśnią a ostatni remont pamięta czasy kiedy nowy właściciel robił w pieluchę to nieważne, bo mam swoje gówno na kółkach i mogę rwać karyny...

Ale to nie zmienia faktu, że stare auta też są fajne, tylko mówimy o tych
Lunder - @kam1l: Masz całkowitą rację, też mnie wkurza te podniecanie się dresików wo...

źródło: comment_dU8zU2DGVVpCQqMlrZvPFjPeiUFpD5E8.jpg

Pobierz
@kam1l: tak samo jak znajomi śmiali się ze mnie ze kupiliśmy z różowym e91 za 39.000 w full opcji, a oni praktycznie taka sama za 30.000 z tą różnicą że pół roku po zakupie #!$%@? w auto kolejne 11.000 na naprawy np turbiny :D #bekazpodludzi
@Stitch: A skąd pomysł, że mam auto za pieniądze rodziców? Nie było mnie stać i pierwszym autem był citroen c1 z pieniędzy pożyczonych od babci, które wszystkie oddałem. Teraz mam BMW e90 i bardzo mi się podoba na te pieniądze za jakie teraz mnie stać kupić auto. Nie stać mnie (jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) na mercedesa z 2014, ale jak będzie mnie stać to kupię.
@botanicFTS: to zależy od podejścia. Mam znajomego który woli kupić szrot grubo poniżej średniej rynkowej i doinwestować sobie po swojemu. Ostatecznie wyjdzie mu więcej niż za te lepsze egzemplarze ale przynajmniej ma pewność co w aucie było robione i mniejsze prawdopodobieństwo że mu coś klęknie poważnego.

Chyba że znajomi myśleli że kupią za 30 i będą tylko lać paliwo. To wtedy beka.
@kam1l: bo generalizujesz. stare auta tez sa fajne. nowe tez ale ten mercedes tak samo dupy nie urywa jak i zwykla e36 za grosze. Zeby to fajne bylo musialoby byc slsem albo mininum clk w amg :)
@Stitch: Jeśli wygląda tak samo to co to za różnica? Chyba, że się szybciej psuje albo masz zamiar się ścigać gdzieś. Dla mnie przepłacanie za xx koni więcej nie ma sensu.
@kam1l: dokładnie zgadzam się, samochód dla mnie zaczyna się od rocznika 2010, starsze to dla mnie raczej zlomy z #!$%@? 300tys na liczniku, ale spoko jeżeli ktoś potrzebuje zwykłego auta do codziennego uzytku to nie widzę problemu żeby takim jeździł, gorzej jak jakiś sebix sie chwsli takim pojazdem