Wpis z mikrobloga

Jak łatwo wyjśc na chorego psychicznie i obłakanego?
1) Trenuj całą zimę.
2) Miej najlepszą kondycję od 3 lat :D
3) Wystartuj w zawodach - dziś akurat bieg (choć generalnie raczej rower preferuję).
4) Widzisz, że masz szansę pobić życiąwkę wg GPS - app Strava (akurat dziś na 5 km).
5) Wbiegasz na stadion, średnie tętno absuralnie wysokie z 93%, dałeś z siebie wszystko.
7) I nagle widzisz, że masz z 50 m do mety ..... a na liczniku 4,80 km..... oszukali cię decydenci!
8) Cała meta obsrana ludźmi, którzy chca ci dac medal, dyplom, pogratulować, no nie ma jak przebiec.
9) Ale co tam, ty chcesz mieć ten swój rekord zapisany na app, bo jak nie przekroczysz 5 km, to wszystko przepada! Strava pokazuje rekordy tylko dla niektóych dystansów (np: 1,2,5,10 km itd).
10) Co więc robię, wpadam na metę, ludzie się na mnie rzucają, jak robię kilka uników .... i biegnę dalej, by zrobić te 150 m jeszcze.

Ludzie patrzą na ciebie jak na debila :D Proste, proste ;)
Nie mam pojęcia, co się stało z szóstką.

#coolstory #sport #bieganie #rower #takzetego #strava #gps
  • 28
  • Odpowiedz
@27er: Po pierwsze to był żart. Po drugie jak mawiają nasi sąsiedzi "Ordnung must sein". Po trzecie fajna ironia wyszła, że wspomniałeś o "Dniu świra" w temacie w którym zrobiłeś z siebie "świra" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potwierdzonko.
ps. najlepsze i najkomiczniejsze jest to, że i tak nie pobiłem swojego rekordu jak się okazało :D Co wiecej, rezultat był słabszy o ponad min :D
Przez zbyt wysokie tętno, nie byłem w stanie biec tak szybko jak się spodziewałem przy tym tętnie.
Prawdopodobnie przez to, że byłem trochę zmęczony, wczoraj z roweru wróciłem o 22, a zawody po 10 rano.

ps2. czas nie jest rewelacyjny, bo ważę ok 90 kg
27er - Potwierdzonko.
ps. najlepsze i najkomiczniejsze jest to, że i tak nie pobiłem...

źródło: comment_Cw5xHFG5A3UJ1ZGgthRcMtweEBG3KdSf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aberworthy:
Biegam i jeżdżę całe życie, app stosuję od niedawna, bardziej w celu mobilizacji i nowych celów.
A to, że człowiek czasem od nich warjuje, człowiek od wszystkiego warjuje :)
No i przede wszystkim, nie mam niczego na ramieniu, #!$%@?ło mnie :) Mam Garmina 510 w kieszonce kolarskiej z tyłu z altrematmi tętna i
  • Odpowiedz
@Sag_: uwielbiam to, całe szczęscię postanowiłem to wszystko olać i poszedłem biegać interwały takim tempem jakie mi się wydawało ok , w butach z deichmana za 70 zł i po asfalcie.. jak na razie żyje i mam się dobrze
  • Odpowiedz
@27er: Zazdroszczę braku problemów ze zdrowiem, że ja #!$%@?. To ja żeby móc biegać muszę uważać gdzie i w czym ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zajechać stawy w wieku 13 lat - nie polecam.

  • Odpowiedz